Şarkıcı Ege koronavirüse yakalandı!

22 Kasım 2020, 15:09
Şarkıcı Ege koronavirüse yakalandı!

Şarkıcı Ege'nin koronavirüs testi pozitif çıktı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ege, "Şu anda gribal etkilerin dışında, kendimi kötü hissetmiyorum. Umarım böyle devam eder. Herkes gerçekten sıkı önlemler alsın ve kendine çok çok dikkat etsin" dedi.

Tüm dünyaya yayılan koronavirüs sanatçıları da etkilemeye devam ediyor. Dünyayı korkuya boğan küresel pandemide vaka sayısı gün geçtikçe artıyor. Koronaya yakalandığını açıklayan sanatçılardan biri de gerçek adı Levent Ak olan sanatçı Ege oldu. Ege, koronavirüse yakalandığını kötü haberi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı.

51 yaşındaki şarkıcı, "Geçtiğimiz günlerde yaptırmış olduğum Covid test sonucum maalesef 'pozitif' çıktı. Şu anda gribal etkilerin dışında, kendimi kötü hissetmiyorum. Umarım böyle devam eder" dedi.

Ege koronavirüse yakalandı

Takipçilerini uyarmayı da ihmal etmeyen Ege, "Herkes gerçekten sıkı önlemler alsın ve kendine çok çok dikkat etsin. Lütfen maske takmayı unutmayın. Güzel günlerde görüşmek ve yeniden konserlerde buluşmak dileğiyle" ifadelerini kullandı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar