Dünya sosyetesinin gözde isimlerinden Paris Hilton, geçtiğimiz haftalarda yazar Carter Reum ile dünya evine girmişti. 3 gün süren ihtişamlı düğünün ardından ünlü çift soluğu balayında aldı.

Dünyanın en zengin varisi olan Paris Hilton, mutluluğu dördüncü nişanlısı yazar Carter Reum'da bularak geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturmuştu. 3 gün süren görkemli düğün adeta bir peri masalını anımsatıyordu. 

Mutluluğa imza atan çift, düğünün ardından balayı için soluğu Fransız Polinezyası'nda bulunan Bora Bora Adası'nda aldı. Eşiyle okyanusta yüzerken çekildiği kareleri takipçileriyle paylaşan Hilton'un paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu.

Düğünün ardından Carter Reum'un gizli bir çocuğu olduğu ortaya çıkmış ancak Paris Hilton konu hakkında herhangi bir yorum yapmamıştı. Ortaya çıkan iddialar sonrasında ikilinin romantik pozlar paylaşması soru işaretlerine neden oldu.

DAMADIN GİZLİ BİR ÇOCUĞU VARMIŞ!

Paris Hilton, geçtiğimiz hafta 3 gün süren bir düğünle yazar Carter Reum ile dünya evine girdi. Dünya basınının odak noktası haline gelen düğün sonrası Reum'un gizli bir çocuğunun olduğu ortaya çıktı.

Carter Reum ve televizyon yıldızı Laura Bellizzi'nin şuan 9 yaşında olan bir kızları olduğu öğrenildi. Reum'un kızını bu zamana kadar yalnızca bir kez gördüğü iddia edilirken, ünlü ismin sözcüsü konu hakkında şunları söyledi:

"Bu 10 yıllık bir hikâye, Carter çocuğu destekliyor. Onunla geleneksel bir baba-kız ilişkisi olmasa da doğduğundan beri geçimini sağlıyor ve sağlamaya da devam edecek"

Konuyla ilgili hiçbir yorumda bulunmayan Paris Hilton'un çocuktan haberdar olup olmadığı ise bilinmiyor. Fakat küçük kızın babası Carter Reum ve Paris Hilton evliliğini gördüğünde kendini dışlanmış hissettiği söylenenler arasında yer alıyor.

NE OLMUŞTU?

Önceki gün yazar Carter Reum ile nikah masasına oturan Paris Hilton'un görkemli düğününe annesi Kathy Hilton'un elbisesi damga vurdu. Düğüne saatler kala otomobilinden inerken görüntülenen anne Hilton'ın üzerindekini görenler gözlerine inanamadı.

Topuz yapılmış saçları ve ince topuklu ayakkabılarıyla şıklığı yakalayan Kathy Hilton'un elbisesinin sabahlığa benzemesi sosyal medyada alay konusu oldu. Tüm dünyanın ilgi odağı haline gelen düğünde Kathy Hilton'ın elbisesini görenler "Kathy neden kızının düğününe sabahlıkla geldi?" şeklinde yorumda bulundular.

Ancak bazı sosyal medya kullanıcıları da "Sabahlığıyla geldi ama malikanedeki odasında mutlaka düğün için hazırlanan kıyafetini giyecektir." şeklinde yorumlarda bulundular. 

3 GÜN 3 GECELİK GÖRKEMLİ DÜĞÜN!

Dünyanın en zengin varisi olarak adlandırılan Paris Hilton, geçtiğimiz yıl Şubat ayında yazar Carter Reum ile nişanlanmıştı. Evlilik yolunda ilk adımı atan çiftin heyecanla beklenen düğünü önceki gün Reum'un dedesi Barron'ın Bel Air'deki malikanesinde gerçekleşti.

Üç gün üç gece sürecek olan düğüne Emma Roberts, Bebe Rexha, Ashley Benson, Rachel Zoe ve Paula Abdul gibi pek çok ünlü ismin katıldı. Mutluluğa "evet" diyen Paris Hilton'ın 4 farklı gelinlik giymesi geceye damga vurdu.

Daha önce 4 kere nişanlanan Hilton, sosyal medya hesabından duvağıyla poz vererek "Benim sonsuzluğum bugün başlıyor!" notuyla fotoğrafını paylaştı.

Aylardır düğünü için hazırlık yapan Hilton'ın güzelliği göz kamaştırdı. 

İLİŞKİLİ HABER

Gülben Ergen ameliyat oldu! Son durumu hakkında açıklama yaptı

İLİŞKİLİ HABER

Kraliçe II.Elizabeth BBC'ye resti çekti! Torunlarını o halde görünce...

İLİŞKİLİ HABER

Süha Uygur ameliyat oldu! Sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi

İLİŞKİLİ HABER

Öğretmenden öğrencilerine '24 Kasım' sürprizi!

BİR YORUM YAPIN 1

???? 3 hafta önce

peh 4 defa nisanlanmis seceresini tutsaydiniz uc uca ekleseniz parsiten turkiyeye kadar gidisli gelisli 4 seritli oto yol olurdu.....