Kim Milyoner Olmak İster'in yılbaşı özel programına konuk olan şarkıcı Serkan Kaya, yarışmada kazandığı parayı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı kurumlardaki çocukların ihtiyaçları için bağışladı. Ünlü sanatçının bu davranışına karşılık Kaya'ya Bakanlıktan teşekkür belgesi verildi.

"Mesele" adlı şarkısıyla hafızalara kazınan ünlü şarkıcı Serkan Kaya, geçtiğimiz haftalarda fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in yılbaşı programında yarışmıştı. Eğlenceli dakikaların yaşandığı programda ünlü sanatçı, kazandığı parayı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı kurumlardaki çocukların ihtiyaçları için harcayacağını söyleyerek izleyenlerden alkış toplamıştı.

Ünlü sanatçı sözünü tutarak yarışma bitiminde kazandığı ödülü ihtiyaç sahibi çocuklar için bağışladı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan teşekkür belgesi alan Kaya, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak şu ifadeleri kullandı:

"100 bin TL haricinde, Çocuk Esirgeme Kurumları'ndan İstanbul Bahçelievler ve Sivas Çocuk Esirgeme Kurumları'na 50'şer bin olmak üzere 100 bin TL gönderdik. Söz verdiğimiz gibi kendi imkanlarımızla sözümüzü yarım bırakmadık. Bu hassasiyeti gören Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız teşekkür belgesi yollamışlar. Biz de kendilerine teşekkür ederiz."

NE OLMUŞTU?

ATV ekranlarının fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, geçtiğimiz akşam yılbaşı özel bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Türkiye'nin sevilen müzik gruplarından MaNga'nın solisti Ferman Akgül ve şarkıcı Serkan Kaya'nın yarıştığı özel bölümde seyirciler eğlenceli anlar yaşadı. 

İLİŞKİLİ HABERŞanlıurfalı Mehmet Badıllı Milyoner'e damga vurdu! 'Babasına kız isteyen tekim herhalde'

"Mesele" şarkısıyla gönüllere taht kuran şarkıcı Serkan Kaya, 3.000 TL değerindeki soruyu görünce şoke oldu. "TDK Güncel Türkçe Sözlük'teki tanımına göre "mesele" nedir?" sorusunu gören Serkan Kaya, sorunun seçeneklerini okurken gülmeye başladı.

Kendi şarkısının sözlerinin yer aldığı seçenekleri gören şarkıcı D şıkkı "Sorun" diyerek doğru yanıtı verdi. 

İLİŞKİLİ HABER

Kıskançlık krizi büyüyor! Hande Erçel reddedince Demet Özdemir rolü kaptı

İLİŞKİLİ HABER

Usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu sanat camiasına verdi veriştirdi!

İLİŞKİLİ HABER

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in düğünü Kadir Gecesi'nde olacak!

İLİŞKİLİ HABER

Milyoner'de pes dedirtecek soru! Denize düşen adam...

İLİŞKİLİ HABER

Milyoner'de Nazım Hikmet rüzgarı! Çok okuyanlar bu sorunun cevabını bildi

İLİŞKİLİ HABER

Milyoner'de Türkçe bilginizi test edecek soru! Gemi yolculuğu yapan kişi...

İLİŞKİLİ HABER

Milyoner'de tarih bilginizi test etmeye hazır olun! En huzurlu kent diye bilinen...

İLİŞKİLİ HABER

Milyoner'de şaşırtmacalı soru: 2022 yılında toplamda kaç gün vardır?

İLİŞKİLİ HABER

Milyoner'de dikkat çeken soru! Cevabını duyunca inanamadılar...

BİR YORUM YAPIN 0