Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, geçtiğimiz gün bir mekan çıkışı görüntülendi. Mekanın arka kapısından çıkmaya çalışan Avşar, muhabirlerin Sezen Aksu, sorusu karşısında sessiz kaldı.

58 yaşındaki Hülya Avşar, önceki gün öğle yemeğini bir mekanda yedi. Mekanda fark edilen şarkıcı, daha sonra uzun bir süre ortalıklarda görünmedi.

İLİŞKİLİ HABERHakan Ural'dan Sezen Aksu ve tayfasına zehir zemberek sözler!

hülya avşar

Bu sırada bazı muhabirler mekanın arka kapısında Hülya Avşar'ı gizli gizli çıkarken görüntüledi. Avşar, kızı magazincileri görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

sezen aksu

İLİŞKİLİ HABERMurat Kekilli'den Sezen Aksu'ya 'Özgür Sanat (!)' göndermesi!

SEZEN AKSU SESSİZLİĞİ!

Muhabirler "neden kaçıyorsunuz?" sorusuna ise "Vallahi ben de anlamadım. Mekan görevlileri, 'Sizi arkadan kaçıralım.' deyince ben de, 'Tamam' dedim" şeklinde konuştu. Daha sonra Sezen Aksu'nun Hz. Adem ve Hz. Havva'ya hakaret ettiği şarkı hakkında ne düşündüğü soruldu. Bunun üzerine Avşar, " Arkadaşlar konuya tam hakim değilim. O yüzden ben yorum yapmayacağım" dedi. 

İLİŞKİLİ HABER

Seda Sayan'ın ikizi herkesi şaşırttı! Sosyal medya fenomeni Mia'yı görenlerin ağzı açık kaldı

İLİŞKİLİ HABER

Acun Ilıcalı Hull City'i resmen satın aldı

İLİŞKİLİ HABER

Hande Erçel tercih ettiği çantanın fiyatı pes dedirtti! Hande Erçel'in kıyafetlerinin fiyatları

BİR YORUM YAPIN 22

Ömer 4 ay önce

Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık ne yapsın safını seçememiş

Toplam 1 beğeni

“Müslüman” 4 ay önce

Müslümanların hoşgörü, ikna etme , konuşarak anlaşma, anlatma gibi yetileri yokolmuş.. dil kesmek vb şiddet ifadeleri hakim .. bir çok açıdan çok yazık “müslümanların” bu hallerini gördükçe ben kendimi sorguluyorum ben ile aynı dine mi inanıyorlar ya da gerçek müslümanlık bu mı diye .. sanırım bu sorguyu yapan bir kısım insan cevabı buldu

Toplam 7 beğeni

Ahmet Arslan 4 ay önce

Biz Müslümanlar bir olayı yaşadığımız aile, çevre, eğitimden gelen etkiye göre değil, inandığımız Kur'an ve ve Peygamberimizin sünnetine göre yorumlamamiz lazım. Bunu yapmak için ise derin İslam bilgisi gerekir. Kuran ve Hz Peygamberi inceleyen Alman birliğinin kurucusu pren Bismark hayranlığını şöyle ifade ediyor. Beşeriyet senin gibi mümtaz bir şahsiyeti bir defa gördü ey Muhammed (a.s.v) Kurandan büyük ilim Hz. Peygamberden daha büyük şahsiyet yoktur. Keşke anlayabilsek.

Toplam 0 beğeni

Bahoç 4 ay önce

Cehenneme biletini almış gibi

Toplam 5 beğeni

Bidost 4 ay önce

Sanat dünyasındaki mahalle baskısı da çok kötü, sıkıysa sezen münafığının aleyhine birşey söylesinler.

Toplam 3 beğeni

tepki 4 ay önce

hangi konya hakim sanki konuyu bilmez nr yapiyor destek verse sorun olacak akilli cevap vermis kisaca dinime hakaret edene ne kadar kufur etme halkim var benim de bunlar ancak o dil anlar musliman olan kimse bunlari dinlemesin

Toplam 3 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun