Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölüm haberi gündeme bomba gibi düştü. Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü sonrası eşi Ece Erken'in eski paylaşımını görenlerin ağzı açık kaldı.

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde Bakırköy'de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı. 

Saldırı sonrası hastaneye kaldırılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Saldırıyı kimin ya da kimlerin gerçekleştirdiği henüz bilinmezken, gözler Ece Erken’e çevrildi.

İLİŞKİLİ HABERŞafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kaç yaşındaydı?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile bir süre önce sessiz sedasız evlenen Ece Erken'in bir paylaşımı Twitter'da gündem oldu. Yeni yılda ünlü avukatın çocukları ve kendi çocuğuyla birlikte poz paylaşan sunucu paylaşıma şu notu düşmüş:

"Her şey geride kalsın; yepyeni sayfalara umutlu hikâyeler yazalım… 2022’de yıldızımız hep parlasın. Şahane bir yıl dileriz." Erken'in bu paylaşımının altına pek çok kişi ölüm haberini duyunca başsağlığı mesajı yazdı. Erken'in paylaşımına "Ah Ece... Allah sabır versin" yorumları yağdı.

İLİŞKİLİ HABER

50 yaşındaki İclal Aydın fit hali ile yıllara meydan okuyor!

İLİŞKİLİ HABER

Müge Anlı'da şaşkına çeviren olay! "Abdestimi bozdun" diyerek dolandırdı

İLİŞKİLİ HABER

Müge Anlı'da canlı yayında yumruklar havada uçtu! Büyükçiçek ailesinin olayı Türkiye'yi dağladı

BİR YORUM YAPIN 0