Vücut tipine göre mayo nasıl seçilir?

20 Mayıs 2018, 07:12
Vücut tipine göre mayo nasıl seçilir?

Vücut tipine göre mayo nasıl seçilir sizler için araştırdık. İşte vücut tipine göre mayo seçme rehberi...

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, plaj sezonu için hazırlıklar da başladı. Mayo seçimi yaparken amaç, vücudunuza en uygun olanı seçmektir. Mayonun nasıl görüneceği, fazlalıkları ve vücut kusurlarını nasıl kapatacağı asıl önemli olan konudur. Kadınların çoğu mayo seçmekte oldukça zorlanır. "Yasemin.com" ekibi olarak, sizlere mayo seçiminde yardımcı olacak bir rehber hazırladık.

İşte vücut tipinize en uygun mayo seçimi:

ATLETİK TİPLİ KADINLAR
Bu tip vücuda sahip kadınlar, yüksek belli şortlu bikini, mayokini ve tankini tercih edebilir. Vücudun erkeksi yapısını kırmak için daha feminen parçalar tercih etmeleri gerekir.

KUM SAATİ TİPLİ KADINLAR
Bu tip vücuda sahip kadınlar, bikini giymeyi tercih etmeli. Tek parça giyecekleri mayolar, bel oyuğunu doldurarak kötü bir görüntü verecektir. 

ARMUT TİPLİ KADINLAR
Bu tip vücuda sahip kadınlar, mayokini tercih etmelidir. Mayokini ile karın bölgesi ve bel bölgesini orantılayabilir ya da yüksek bel bikini tercih ederek vücut hatlarını toplayabilirler.

ELMA TİPLİ KADINLAR
Bu tip vücuda sahip kadınlar, beli ince gösteren bel detaylı mayolar tercih etmelidir. Bu sayede beli ince göstererek, vücut hatlarını orantılay
 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar