Sezonun öne çıkan tulum modelleri

03 Haziran 2018, 07:27
Sezonun öne çıkan tulum modelleri

Bu sezonun öne çıkan tulum modellerini sizler için araştırdık. İşte 2018 Yaz sezonunun en gözde tulum modelleri...

Pantolon ve elbise tutkunlarının ortak noktası olan tulumlar, yıllardır moda ve trendler arasında değişmeyen yegane parçadır. Son zamanlarda oldukça yükselişte olan tulum modası, hem gece şıklığı hem de gündüz şıklığının vazgeçilmez bir parçası olurken, kombinleme şekline göre yeri geldiğinde klasik bazen de modern bir görünüme kavuşmanıza olanak sağlıyor.

Ürün Detayları: BERSHKA -  99,95 TL /  169,95 TL / 79,95 TL

Tulumu gündüz modasına uyarlamak isterseniz, kısa paçalı tulumları sneaker ayakkabılar ile kombinleyebilir, modern bir görüntü elde etmek isterseniz de topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

Ürün Detayları: ZARA -  219,95 TL / 239,95 TL / 299,95 TL

Ofis şıklığı için daha uzun ve bol paça olan tulum modellerini tercih edebilir, aksesuar seçimlerinde küçük oyunlarla tarzınızda ufak değişimler yapabilirsiniz. Gece şıklığı için ışıltılı, dar ve boru paçalı tulumları tercih ederek çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Ürün Detayları: BERSHKA - 101,95 TL / 169,95 TL / 159,95 TL

Kısacası tulum parçalar, gardırobunuzda sizi asla pişman etmeyecek parçalardır. Kombinleme derdi ile sizi çok sıkıntıya düşürmeyen, çabasız şıklığın bir ürünü olan bu parçalar ile rahatlığın ve şıklığın keyfine varabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar