Sezonun yeni trendi: Pastel renkler

04 Haziran 2018, 07:36
Sezonun yeni trendi: Pastel renkler

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, koyu renkli kıyafetler yerini pastel tonlara bıraktı. Sizler için sokak modasının yeni gözdesi olan pastel sezonu hakkında tüm detayları inceledik. İşte 2018 modasının yeni gözdesi pastel renkler...

Kış aylarında yerini koyu renklere bırakan pastel renkler, havaların ısınmasıyla yeniden sokaklara geri döndü. Birçok ünlü markanın yeni sezon koleksiyonlarında yer alan pastel renkli parçalar, kombinlerinizin kurtarıcı parçası olmaya adaylar. 

ÜRÜN DETAYLARI: ZARA - 169,95 TL / 129,95 TL / 169,95 TL

Özellikle farklı pastel tonlarını bir arada kullanarak yapılan kombinler hem oldukça trend hem de feminen bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Romantik görünümün renklerinden olan pastel tonlar, ofis şıklığından sokak modasına kadar her alanda kullanıma oldukça uygun. Romantik bir görünüm istemeyen kadınlar ise pastel tonlarında farklı stilleri bir araya getirerek iddialı kombinler oluşturabilirler. 

ÜRÜN DETAYLARI: STRADİVARİUS - 29,95 TL / 69,95 TL / 159,95 TL

Pastel tonlarının bu sezon hiç şüphesiz en gözdesi pudra pembesi ve bebe mavisi renkleridir. Bunların dışında; pastel yeşili, sarı ve mor renkleri de sezonun en gözde renkleri arasında yerlerini alıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar