Son yıllarda en çok tercih edilen ve kolay şekil alabilen pamuk şallar, çeşitli renk seçenekleriyle hemen hemen her kombine yakışıyor. Birden fazla bağlama yöntemi sayesinde tercih edilenler arasında yer alan pamuk şal, hem yaz hem kış sezonlarına hızlı giriş yaptı. Pamuklu şal ve eşarp nasıl bağlanır? Pamuklu şal ve eşarp modelleri...

Tesettür giyimde en çok tercih edilen rahatlıktır. Spor modada tercih edilebilecek parçaların başında şal geliyor. Son yıllarda bu yüzden ipek şallar özellikle ipek kumaşlardan çok pamuklular ilk tercihlerden biri oldu. Yumuşak dokusunun yanı sıra bazı markalar şalları kokulu a üretmeye başladı. Ancak pamuklu şallar özel davetler için tercih edilmez. İkonik bir kombinin üzeri için en çok tercihler arasında yer alır. Ofis ortamı, arkadaş buluşması ani gelişen misafirliklerde ilk sıra yer alan spor kombinlere en çok yakışacak pamuklu şallar ve bağlama yöntemlerini sizler için derledik. 

İLİŞKİLİ HABERPenye şal nedir ve nasıl bağlanır? 2021 en güzel penye şal modelleri

PAMUKLU ŞAL VE EŞASRP NASIL BAĞLANIR? PAMUKLU ŞAL VE EŞARP MODELLERİ

Bazı modelleri eşarp şeklinde bağlanır. Aslında köy stili olarak tabir edilen bu tarz şimdilerde fenomenler sayesinde daha modern hale getirildi. Şimdilerde ofis ortamında daha resmi kıyafetlerin üzerine gömlekli kombinlerde bu tarz tercih edilebilir.

MODA KAŞMİR PAMUKLU EŞARP: 35 TL

FRESHSCARFS EŞARP: 45 TL

İLİŞKİLİ HABERÜtü istemeyen şal modellerinden biri olan bürümcük şallar ve kombin önerileri

Desenli pamuk şallarda ise klasik her iki uç arkadan birleştirilerek bağlanır. Bu bağlama spor kıyafetlerde ikili takımlarda sıklıkla tercih edilir. Düşük topuzla şallar daha şık ve güzel bağlanır. 

FIVE SCARF ŞAL MODELLERİ: 55 TL

İLİŞKİLİ HABER

2021 detaylı kına malzemeleri listesi ve fiyatları! Kına için ne gerekli? Kına için alınacaklar

İLİŞKİLİ HABER

Sütlü yeşil çay diyeti nasıl yapılır? 3 günde 5 Kilo verdiren sütlü yeşil çay diyeti

BİR YORUM YAPIN 0