Serin havaların sıcaklığını hissedeceğiniz sweatshirtler 2021-2022 yılları arası için özel tasarımlarıyla vitrinlerdeki yerini aldı. Polo, simit ve kapşonlu yakalarla tercihleri artan sweatshirtler son yıllarda sadece spor giyimin değil farklı tarzlara da hitap ediyor. En çok tercih edilen sweatshirt modelleri ve fiyatları

Pamuksu dokularıyla serin havaların kurtarıcısı olan sweatlerde bambaşka modeller yer almaya başladı. Hafif parlak kumaşlarda saten eteklerin, kot pantolonların aynı zamanda eşofmanların üzerine tercih edilebilir. Tasarımlarla 2022 yılının modasını temsil eden sweatler gardıroplardaki yerini aldı. Bir kaç yıldır modada spor algısının yanı sıra şıklığın ve ofis ortamlarının vazgeçilmezi oldu. Artık topuklu ayakkabılarla bile kombin edilebiliyor. Üstelik takılarla abartılan kombinlerle aniden gelişen buluşmalara gidebilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABERSonbaharın en güzel parçası: Trençkotlar

sweat shirtler ve fiyatları

Pandemi sonrası artan normalleşme tedbirleriyle beraber kampüslerde açıldı. Sweat shirtler kampüsler için oldukça ideal parçaların başında gelir.

sweat shirtler ve fiyatları

Tarzınızı daha keskin yansıtabileceğiniz ve markaların ön plana çıkardıkları sweat shirtleri sizler için bir araya getirdik. 

İLİŞKİLİ HABERSokak stili Denim parçalardan muhteşem geri dönüş!

sweat shirtler ve fiyatları

Tesettür giyimde de etek üstü ve geniş paça pantolonlar için daha uzun ve salaş tasarımlar geliştirildi. Serbest stilin öncüsü olan sweatler uzun bir süre hayatımızda olacak. 

sweat shirtler ve fiyatları

İLİŞKİLİ HABER

Bıttım sabunu ne işe yarar? Bıttım sabunu nasıl kullanılır? Bıttım sabunu ne kadar?

İLİŞKİLİ HABER

İstanbul'da gezilecek en güzel müzeler hangileridir?

BİR YORUM YAPIN 1

Berdan 3 hafta önce

İyi guzel