TRT 1'de bomba gibi bir dizi daha geliyor. Komedi ve gerçek mizah içeren Dünya Hali evlerimize yeni bir renk katmak için hazırlanıyor. Dedesinin yanında büyümüş geleneksel bir genç olarak yetişmiş bir Sinan'ın hayatı izleyiciye sunulacak. Hayatın zorluklarının iyi yanını gören Sinan, kalplere dokunmaya geliyor. Dünya hali dizisinin oyuncuları kimlerdir? Dünya hali dizisinin konusu nedir?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Bomba gibi bir komedi geliyor. Dedesinin öğretisinde büyümüş olan Sinan, dedesinin vasiyetini yerine getirmek için yola çıkar. Hayatı boyunca hiç aşık olmamış Sinan, dedesinin ölmeden önce kendisine vasiyet olarak bıraktığı üç şarta uyan kızı aramaya koyulur. Bu sürede de Sinan'a ailesi yakın arkadaşı Azim, dedesinin cami arkadaşları Burhan Namık ve Talat amcaları eşlik ediyor. Ünlü yönetmen ve senarist Osman Nail Doğan, dizinin hem senaryosunu yazıyor hem de yönetmen koltuğunda oturuyor. Senaryoyu yazmaya Murat Kaman ve İdris Meydi'de yer aldı. Önümüzdeki günlerde yayınlanması planlanan dizinin ilk tanıtımı geldi. Dizi 28 Temmuz Çarşamba günü saat 20:00 TRT 1 ekranlarında başlıyor.

DÜNYA HALİ 1. BÖLÜM 1. FRAGMAN

DÜNYA HALİ DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Başrol oyuncusu olarak Caner Şahin ve Pelin Abay yer alıyor. Onun yanı sıra Tolga Tekin, Ozan Çelik, Ayfer Tokatlı, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Mekin Sezer ve Şahsuvar Aktaş yer alıyor. 

İLİŞKİLİ HABER

Civan Şimal'e aşık mı oldu? Kazara Aşk 6. bölüm 1. fragmanı

İLİŞKİLİ HABER

Leyla ile Mecnun'un ilk tanıtım fragmanı yayınlandı! Leyla ile Mecnun dizisinin konusu?

İLİŞKİLİ HABER

Çağla ve Ozan arasındaki yakınlaşma Esra'yı delirtir! Aşk Mantık İntikam 7. bölüm 1. fragman

BİR YORUM YAPIN 0