İşte Tülin Şahin'in merak konusu olan evi...

12 Ekim 2018, 11:37
İşte Tülin Şahin'in merak konusu olan evi...

Ünlü modacı ve manken olan Tülin Şahin evinin kapılarını ünlü bir kadın dergisine açtı. İşte Tülin Şahin'in merak konusu olan evi...

Ünlü topmodel Tülin Şahin Suadiye’de yaşadığı evin kapılarını bir dergiye açtı. 380 m2'lik, palmiye ağaçları arasına gizlenmiş olan dubleksi görenleri şaşkına uğrattı. 

İŞTE EVDEN KARELER...

Tülin Şahin, “Her gün çok planlı ve çok organize olmak zorundayım. Bu şekilde olduğu zaman ancak her şeye yetişebiliyorum ve evde kaliteli vakit geçirebilmenin tadına varabiliyorum,” diye belirtiyor daima görmeye alışık olduğumuz o enerjik haliyle. Suadiye’yi seçme sebebini de “Bana göre İstanbul’un yaşamak için en ideal semti. Bir taraf sahil, bir taraf Bağdat Caddesi. Hem şehirde hem tatil beldesinde gibiyim. Ağırlıklı ailelerin yaşamayı tercih ediyor olması da hoşuma gidiyor. Bana güven hissi veren bir muhit burası,”İki katlı evin modern görünümlü üst katında ferah bir salon, mutfak, misafir tuvaleti, banyo, yeni yaptırdığı giyinme odası ve spor odası yer almış. Alt katta içinde kitaplığı olan daha klasik unsurların öne çıktığı açık kahve tonlarında bir salon, yatak odası ve bir banyo bulunuyor.

Evin duvarlarda kırık beyaz, zeminde yer yer koyu ahşap ve beyaz taş hakim. 

“Çok baskın renkler ve çok kalabalık aksesuarlar bana göre pek değil. Provence, country ve ko-lonyal stilleri kendime yakın bulurum. Tıpkı burada olduğu gibi. Üst katta maviler ve beyazlarla daha provence, alt salonda country tarzı öne çıktı. Yatak odam daha kolonyal esintide”

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar