2019 ev dekorasyonu trendleri

25 Eylül 2019, 07:41
2019 ev dekorasyonu trendleri

Evinizi, 2019 ev dekorasyonu trendlerine uygun bir şekilde döşemek ister misiniz? Peki bunu nasıl yapacaksınız? Dekorasyon modasının öne çıkan noktaları neler? 2019 sezonunda ev dekorasyon trendlerinde bizleri neler bekliyor? Hangi renkler ve modeller moda? Doğal ahşap, mozaik desenler... Sizler için 2019 sezonunun ev dekorasyon trendlerini araştırdık. İşte 2019 ev dekorasyonu trendleri!

Evinizde yepyeni bir değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Ama bu değişikliğin nasıl olacağına emin değil misiniz? Sizin için bir önerimiz var. 2019 ev dekorasyonu trendlerini takip etmeye ne dersiniz? Popüler olan renk ve model mobilyaları evinize uygulamak, yaşadığınız alanları daha yaşanılır kılmak istemez misiniz? Bunun için sizlere 2019 sezonunun ev dekorasyon trendlerine, yakından yer verdiğimiz içeriğimizi sunuyoruz. Eminiz sizler de bu trendleri çok beğenecek ve evinizde uygulamak isteyeceksiniz.

2019 EV DEKORASYONU TRENDLERİ

ÇİÇEK DESENLİ KUMAŞLAR 

çiçek desenli kumaşlar

Doğayı temsil etme gücüne sahip olan çiçek desenler, 2019 ev dekorasyonu trendlerinde öne çıkıyor. Duvar kağıdı, koltuk kumaşları, yatak örtüleri vb. parçalarda çiçek desenleri oldukça sık yer alıyor.

MUTFAKTA DOĞAL AHŞAP

mutfak doğal ahşap dekorasyonu

Mutfak mobilyaları için en çok dikkat çeken, ahşap mobilyalardır. Ahşap parçalar, doğal bir görünüm kazanılmasına olanak sağlıyor.

MOBİLYALARDA ADAÇAYI YEŞİLİ

yeşil renk ev dekorasyonu

Yeşil ve tonlarını çok seven biriyseniz, adaçayı yeşilini tercih edebilirsiniz. Zira bu yılın trend dekorasyon tonu adaçayı yeşili. Halı kenarları, koltuk kumaşları... Görmek istediğiniz her yerde karşınıza çıkabilir. 

MOZAİK DUVARLAR

dekorasyon önerileri

Duvarlarınızda klasikleşmiş düz renk modasını unutun. Salon, banyo, yatak odası... Hiç fark etmez. Bu yılın duvar modası mozaik desenler.

KOMPAKT MOBİLYALAR

2019 ev dekorasyonu trendleri

Mobilyalarınızda ise kaba ya da spor değil kompakt tasarımlar trend durumda. Spor mobilyanın bir tık üstü kabanın bir kaç altı şeklinde yorumlanabilecek bir tasarım.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar