2020 ev dekorasyonu trendleri

29 Kasım 2019, 08:18
2020 ev dekorasyonu trendleri

Evinizi, 2020 ev dekorasyonu trendlerine uygun bir şekilde döşemek ister misiniz? Peki bunu nasıl yapacaksınız? Dekorasyon modasının öne çıkan noktaları neler? 2020 sezonunda ev dekorasyon trendlerinde bizleri neler bekliyor? Hangi renkler ve modeller moda? Doğal ahşap, mozaik desenler... Sizler için 2020 sezonunun ev dekorasyon trendlerini araştırdık. İşte 2020 ev dekorasyonu trendleri!

Evinizde yepyeni bir değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Ama bu değişikliğin nasıl olacağına emin değil misiniz? Sizin için bir önerimiz var. 2020 ev dekorasyonu trendlerini takip etmeye ne dersiniz? Popüler olan renk ve model mobilyaları evinize uygulamak, yaşadığınız alanları daha yaşanılır kılmak istemez misiniz? Bunun için sizlere 2020 sezonunun ev dekorasyon trendlerine, yakından yer verdiğimiz içeriğimizi sunuyoruz. Eminiz sizler de bu trendleri çok beğenecek ve evinizde uygulamak isteyeceksiniz. Öyleyse 2020 sezonunun ev dekorasyonu trendlerine yakından bakalım:

2020 EV DEKORASYONU TRENDLERİ

RENKLİ PERDELER

2020 ev dekorasyonu

Boydan uzun, renkli perde modelleri 2020 ev dekorasyonu trendlerinde öne çıkıyor. Artık salon ve yatak odalarının canlılığı, perdeler sayesinde sağlanacak.

FLORAL DESENLER

2020 dekorasyon renkleri

Yatak örtüleri, koltuk kumaşları, duvar kağıtları hatta perde desenleri... 2020 ev dekorasyonunda desen ve tasarıma dair ne varsa, başrolünde floral desenler yer alacak.

GRİ, YEŞİL VE BAKIR RENK DEKORASYON

2020 salon dekorasyonu

Hem salon hem de yatak odası dekorasyonunda, hakim olan renkler bu yıl için; gri, bakır ve yeşil tonları olacak.

MERMER TV ÜNİTELERİ

2020 mobilya trendleri

Artık alışılagelmiş ahşap mobilyalar ve klasik modeller dışında, bu sene mermer modeller daha hakim olacak.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar