Dekoratif paspas modelleri

07 Nisan 2019, 08:28
Dekoratif paspas modelleri

Evlerimiz dinlenme alanlarımız, tüm yorgunluğumuzu attığımız merkezlerimizdir kuşkusuz. Girdiğimiz andan itibaren kendimizi rahatlamış hissederiz. Nitekim iç dekorasyon kadar dış kapı dekorasyonları da bu duruma etki eder? Peki kapı önü dekorasyonumuz yani paspas tasarımlarımız nasıl olmalı? Ne tarz modeller tercih edebiliriz? Sizler için evlerinizin görünümüne farklı bir hava katacak paspas modellerini derledik.

Evlerimiz dinlenme alanlarımız, tüm yorgunluğumuzu attığımız merkezlerimizdir kuşkusuz. Girdiğimiz andan itibaren kendimizi rahatlamış hissederiz. Elbette buna bir de iç dekorasyonlarımız da etkili olur. Peki sadece sahiden de iç dekorasyon mu?Elbette hayır. Evin iç dekorasyonları kadar dış kapı dekorasyonları da, bu duruma etki eder? Peki kapı önü dekorasyonumuz yani paspas tasarımlarımız nasıl olmalı? Ne tarz modeller tercih edebiliriz? Sizler için evlerinizin görünümüne farklı bir hava katacak paspas modellerini derledik.

Paspas önerileri

Stil ve tarzınıza göre şekillendirebileceğiniz paspaslarınızın yanına en çok yakışacak olan dekorasyon çiçek olacaktır. Çoğunlukla kahve tonlu paspasların başı çektiği modellerde, kahvenin yanına yakışacak olan da kahve tonlarına yakın bir saksının içerisinde çiçekler. 

Paspas önerileri

Düz bir welcome yazılı paspas her zaman klişe olarak görülmüştür. Biz sizlere, daha farklı bir model sunuyoruz. Üzerine farklı renklerle yapılmış desenler ve welcome yazısı. Tabi bu başka bir şey de olabilir. Bize sorarsanız welcome yerine hoşgeldiniz yazsa daha hoş durur.

Paspas modelleri

Ama üzerinde yazı olmasın farklı simgeler bulunsun diyorsanız, tıpkı görseldeki gibi bir paspas önerebiliriz sizlere. Kalpli, kedili, kuşlu, çiçekli... Sevdiğiniz ve ruh durumunuzu yansıtan simgeleri daha girişten hem kendinize hem de misafirlerinize yansıtın. Oldukça şirin olacak. 

Paspas modelleri

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar