Evde söz nişan dekorasyonu önerileri

15 Eylül 2019, 08:35
Evde söz nişan dekorasyonu önerileri

Mutlu sürecin başlayacağı ilk adım olan söz ve nişanlar, her anlamda önem arz eden bir gündür. Bu gece için dekorasyon açısından büyük çaba ister. Bu çabanın neticesinde, söz ve nişan masalarında oldukça şık ve zarif bir dekorasyon sunumu görürüz. Peki söz ve nişan masası dekorasyonları nasıl yapılır? Söz ve nişan masaları nasıl hazırlanır? Söz ve nişan masası malzemeleri nelerdir? Evde söz ve nişan yapacaklar için söz nişan dekorasyonu önerileri yasemin.com'da!

Gelinler için en önemli nokta, düğünlerine hazırlanma sürecidir. Söz, nişan ve düğün törenleri için emek harcayan genç hanımlar, artık bir salondan ziyade evlerinde söz ve nişanlarını, düğünlerini de kırda yapmayı tercih ediyorlar. Ev dekorasyonu, stili, misafirlerini ağırlama şekilleri, sunumları, aksesuarları ve daha pek çok nokta, misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaları konusunda onlara bir temsil görevi görür. Peki en dikkat çekici söz ve nişan törenleri nasıl yapılır? Düğünleri daha şık bir hale getirmek mümkün müdür? İçeriğimiz içerisinde sizler için, bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Yapmanız gereken ilk şey, trendleri takip ediyor olmanız. Buna da; evlerinizde çağdaş ve modern stil oluşturarak başlayabilirsiniz. Mobilyalarınızı ve söz, nişan masanızı dekoratif anlamda uyumlu tutun. Keskin renk geçişlerinden uzak durun. Böylece; sağladığınız bu kontrast sayesinde göz yorulmasına da engel olmuş olursunuz. Öyleyse şimdi sizler için hazırladığımız diğer yeni gelin ev dekorasyonu önerilerine yakından bakalım. Eminiz bu öneriler, sizler için oldukça yararlı olacaktır.

evde nişan hazırlıkları

SÖZ NİŞAN DEKORASYONU ÖNERİLERİ

söz masası hazırlama

Son dönemin trend renkleri arasında; mavi, beyaz, krem ve pudra yer alıyor. Bu renklerden yola çıkarak farklı kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

masa süsleme malzemeleri

Eğer salonunuzda varaklı mobilyalar varsa; altın rengi ya da bu tonlara yakın aksesuarlar kullanın. Masanıza arka fon olarak da isimlerinizin yazılı olduğu resimleri tercih edebilirsiniz. Ya da ikram edeceğiniz çikolataları, üzerinde isminizin yazılı olduğu kartlarla sunabilirsiniz.

söz nişan dekorasyonu

2019-20 SÖZ NİŞAN SUNUM MODELLERİ

nişan masası hazırlama

söz masası süsleme örnekleri

nişan masasında olması gerekenler

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar