Evlenecek çiftlere özel dekorasyon önerileri

30 Nisan 2019, 08:05
Evlenecek çiftlere özel dekorasyon önerileri

Evlilik arefesindeki genç çiftler, içlerinde bulundukları telaşlı dönemde istedikleri dekorasyon fikirlerini uygulamak ve bu fikirlere ulaşmak konusunda zorluk çekerler. Oysaki sadece küçücük detaylarla, düğünlerini bilinen klasik yapıdan çıkartıp kendilerine özel kılabilmeleri mümkün. Evlenecek çiftlere özel dekorasyon önerilerini derledik. 4 adımdan oluşan bu önerilerle istediğiniz düğün konseptine ulaşacaksınız.

Evlilik zor iş. Hem maddi hem manevi birçok külfetin içerisine girer, hazırlıklar için oradan oraya koşturursunuz. Tabii bu süreçte kendinizi bile unuttuğunuz olur. İmzayı atıp mutluluğa ilk adımı attıktan sonra da aslında birçok şeyi henüz tamamlayamadığınızı fark edersiniz. Örneğin hayalinizdeki düğüne ulaşma fikri... İstediğiniz verimi almanızı sağlayacak olan bol vakte sahip değilseniz dahi size bunu kısa vadede sağlayacak dekorasyon önerilerimiz mevcut.

DAVETİYELERDE ORİJİNALLİK

Davetiye modeller

Klasik davetiye yapılarından uzaklaşıp daha orijinal modellere gidebilirsiniz. Özel bir şiir ya da sizi anlatan bir sözün yer aldığı bir davetiye... Tüm o gereksiz kalabalıklardan uzak, yalın ve sade... Zarflarınızda ise düz bir renk tonu ve çiçek detayı.

NİKAH ŞEKERLERİ

Nikah şekeri modelleri

Nikah şekerleri için klasikleşmiş modellerin dışına çıkın. Bilinenleri bir kenara bırakıp farklı lezzetler tercih edin. Örneğin üzerinde gelin&damat çizimlerinin olduğu mini bir kutu makoron.

DAVETLİLERE ÖZEL HEDİYELER

Hediye paketleri

Gelen davetlilerinize, belki hepsine olamasa da en yakınlarınıza; onları ne kadar önemsediğinizi gösteren hediyeler hazırlayabilirsiniz. Bunun ne olacağıysa tamamen size kalmış. Bu, düğününüzün size özel kalmanızı sağlayabilir. 

ÇİÇEK SÜSLEMELERİ

Çiçek çeşitleri

İster kokteyl şeklinde olsun ister klasik bir düğün salonunun masaları... Bir çiçek detayı, her masayı özel ve hareketli kılacaktır. Farklı sunum şekillerinde, bulunduğu mevsimi temsil eden çiçekler ve yaydıkları güzel kokular...

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar