Sonbahara özel muhteşem dekorasyon önerileri

13 Ağustos 2019, 08:30
Sonbahara özel muhteşem dekorasyon önerileri

Yaz mevsimi bitiyor artık sonbahara geçiş dönemindeyiz. Yavaş yavaş gölgelik alanlara kavuşmaya başladığımız bu süreçte, evlerimizi de sonbahara hazırlamaya başladık. Peki evlerimiz, bu muhteşem geçiş dönemi için hazır mı? Ufak bir değişiklik yapmak şart. Şık ve bir o kadar pratik dekorasyon fikirlerini sizlerle buluşturuyoruz. Evleriniz için sonbahar dekorasyonu önerileri tüm detaylarıyla sadece yasemin.com'da!

Sonbahar sezonuna girmiş bulunmaktayız. Yazlıklara veda etmeye başladığımız bu dönemde, evlerimizi de buna göre dekore etmeliyiz. Peki bunu nasıl başarabiliriz? Evlerimizi sonbahar mevsimine göre dekore etme konusunda nasıl adımlar atabiliriz? Bu anlamda birçok öneri bulunuyor. Biz sizler için; uygulaması en kolay dekorasyon önerilerini sunuyoruz. Bu dekorasyonlar hem evinizde aydınlık bir hava oluşturacak hem de daha fazla alan kazandıracak. Sonbaharın nostaljik havasını evlerinize yansıtmanız da, yine size önereceğimiz dekorasyon önerileriyle mevcut olacaktır. Öyleyse sonbahar dönemi için hazırlanan 2019 trendlerine daha yakından bakmaya başlayalım. 

ev dekorasyonu 2019

Evinizin dekorasyonunu hazırlarken önem verilmesi gereken birkaç tüyo bulunuyor. Bunları uyguladığınız taktirde; istediğiniz bir sonbahar dekorasyonu evine kavuşmuş olacaksınız. İşte uygulamanız gereken dekorasyon fikirleri:

ev dekorasyonu fikirleri 2019

- Çiçek dekorasyonu: Sıradan bir evi renklendiren her zaman çiçeklerdir. Sonbaharın rengi her zaman için yeşil ve sarı tonlarıdır. Bu tonları temsil eden çiçekler, yaydıkları kokularla evlerinize renk katıyor.

sonbahar ev dekorasyonu

- Ev aydınlatmaları: Ev aydınlatmalarını hazırlarken doğal ışık kaynaklarını tercih edebilirsiniz. Daha doğal ve şık bir ambiyans ile yağmurlu akşamlarınıza nostaljik bir hava katabilirsiniz.

- Sezonun renkleri: Bir evi dekore ederken her zaman doğanın tonlarını yakalamanız gerekir. Bu sebeple mavi, yeşil, turkuaz ve sarı gibi tonlar, evlerinizde en çok tercih edilmesi gereken renkler olacaktır.

sonbahar ev dekorasyonu önerileri

- Minimal ev düzeni: Kalabalık ve boğucu ortamdan uzaklaşmak için, kaba değil daha kibar mobilyalar tercih edin. Bu kapsamda da, mobilyalarınızda krem, bej ve beyaz tonları kullanın. Daha aydınlık ve ferah bir görünüm oluşmuş olacak ve sonbaharın boğucu yanını uzaklaştırmış olacaksınız.

ucuz ev dekorasyonu

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar