Televizyon ünitesi alırken nelere dikkat edilmeli? TV ünite modelleri

03 Temmuz 2019, 15:17
Televizyon ünitesi alırken nelere dikkat edilmeli? TV ünite modelleri

Film ve dizi izlemek, ekran başında az da olsa hoşça vakit geçirmek, herkesin sevdiği bir ev aktivitesi. İzleyeceğiniz filmlerini, oyun cdlerini bulunduracağınız raflıklar, televizyonlarınızın hemen yanında bulunursa daha şık bir görüntü oluşur. Bunu da televizyon üniteleriyle rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Birbirinden şık televizyon üniteleri, dekorasyon açısından evlerinize renk katar, farklı bir alan oluşturur.

Televizyonsuz bir ev artık neredeyse hiç düşünülemez hale geldi. Salon, yatak odası, oturma odası, mutfak... Evlerin her bölümünde yer alan televizyonlar için çeşitli dekorasyon önerileri mevcut. Ekran karşısında oldukça vakit geçirdiğimiz bir dönemi yaşıyorken, televizyonlar için de çeşitli ünite modelleri bulunuyor. Bu üniteler, hem şık hem de rahat bir görünümün oluşmasını sağlıyor. TV üniteleri, klasik yapıyı değil modern çizgileri yansıtır. Ancak bu çizgileri oluştururken kendi zevkinizi de yansıtmayı ihmal etmeyin. Bunu sağlamak için yani televizyon üniteleriyle istediğiniz dekorasyonu oluşturmak için uygulamanız gereken birkaç detay bulunuyor. 

2019 TV ünitesi modelleri

TV ÜNİTESİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ? 2019 TV ÜNİTESİ MODELLERİ

Bir TV ünitesi satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk konu; üniteyi ne amaçla almak istediğiniz olmalı. Sadece bir televizyon taşıyıcısı mı yoksa aksesuarlarınıza eşlik edecek bir dolap mı? Bunu belirledikten sonra ünitenizi seçebilirsiniz. Sonrasında dekorasyon yönüne bakın. Sırf modelini beğeniyorsunuz diye oda dekorasyonuna uymayan bir üniteyi tercih etmeyin. Model, oda dekorasyonuna eşlik edecek bir stile sahip olsun.

tv ünitesi koçtaş

KOÇTAŞ: 770 TL

KOÇTAŞ: 520 TL

Bir ünite alırken, temizlik açısından da seçim yapın. Temizlik açısından işinizi kolaylaştıracak, malzemesi toz tutmayan yapıda olan bir TV ünitesi seçin. Mobilyanın kaliteli olmasına da özen gösterin.

tv ünitesi vivense

VİVENSE: 687 TL

VİVENSE: 219 TL

Mobilya boyasındaysa kansorejen yapıdan uzak olan mobilyaları tercih edin.

tv ünitesi enza home

ENZA HOME: 1.043 TL

ENZA HOME: 1.554 TL

özel tasarım tv ünitesi modelleri

ENZA HOME: 1.368 TL

ENZA HOME: 1.397 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar