Foreo Luna yüz temizleme cihazı incelemesi

14 Eylül 2018, 08:01
Foreo Luna yüz temizleme cihazı incelemesi

Son yılların en popüler cilt bakım cihazlarından biri olan Foreo Luna, gerçekten söylendiği kadar cildi temizliyor mu? Sizler için araştırdık. İşte Foreo Luna yüz temizleme cihazı incelemesi...

Kozmetik dünyasına hızlı bir giriş yapan ve ülkemizde satışa sunulmaya başladığından beri yoğun ilgi gören Foreo Luna yüz temizleme cihazını sizler için mercek altına aldık. Milyonların merak ettiği Foreo Luna gerçekten söylendiği kadar yüzü temizliyor ve kusursuz hale getiriyor mu? İşte cevabı...

Öncelikle iki farklı boyuttan oluşan bu ürün Foreo Luna Mini ve Foreo Luna olarak satışa sunuldu. Eğer sadece yüzünüzü  temizlemek için kullanmak istiyorsanız Mini olan modelini satın alabilirsiniz. Büyük olan modelinden ayıran özelliği ise Anti- agic özelliğinin olması. Cildinizi temizlemek için serum veya krem uyguladığınızda Foreo Luna'nın arka yüzü ile cildin emilimini arttırarak, ürünün aktif olarak emilimini kolaylaştırıyor.

Foreo Luna, cildi hassas olan kişilerin mutlaka alması gereken ürünler arasında yer alabilir. Çünkü silikondan yapıldığı için nazik ve yumuşak hareketlerle cildinize zarar vermeden bakım yapmasını sağlıyor. Cildi tahriş etmeden kolayca temizleyen bu ürün, sürekli sarj etmek istemiyor ve 300 kullanıma kadar dayanıyor. Ürünün silikon olmasıyla birlikte cildi nazik ve hassas dokunuşlarla derinlemesine temizliyor. 

Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden biri kesinlikle makyaj temizlenmemesidir. Cilde bakım yapan bu ürün makyaj temizleme işlevi görmemektedir. Ayrıca kullandığınız cilt bakım ürünlerinde granül ve yağ bazlı olmamasına özen gösterin. Bu ürünlerin cildinize zarar verdiği söyleniyor.

Mini olan ürünün fiyatı 860 TL, normal boyutu ise 1235 TL olarak satılıyor.  

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar