Keremcem sahneleri özlediğini itiraf etti!

13 Şubat 2020, 12:17
Keremcem sahneleri özlediğini itiraf etti!

Ünlü şarkıcı Keremcem, sahneleri özlediğini açıkladı. Müzik uğraşılarına geç kaldığını açıklayan şarkıcı hayranlarından özür diledi.

Şarkıcı Keremcem, 5 yıl aradan sonra single çıkardı. Açıklamasında 5 yıl önce çıkartılan bir single olduğunu ifade eden Keremcem, hayranlarından özür diledi.

Keremcem haberleri

"Beş yıl aradan sonra yeni bir şarkı yaptık. Aslında 5 yıl önce hazırlanmış bir şarkıydı ama araya dizi ve film girince uzak kaldım, açıkçası ihmal ettim. İhmal ettiğim için defalarca müzikten özür dilerim. Ama artık sahnelerde olmak istiyorum, çok özledim" şeklinde samimi bir açıklama yaptı.

KEREMCEM MÜJDELİ HABERİ VERDİ!

Sektöre şarkıcılık ile başlayıp oyuncu olarak devam eden ekranların sevilen ismi Keremcem, son zamanlarda yeni bir albüm hazırlığı içerisinde olduğu bilinen ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Sevenlerine müjdeli haber vermeyi ihmal etmedi.

Keremcem haberleri

YENİ PROJE VAR!

Keremcem,"Yeni bir albüm hazırlığına başlayacakken, yeni bir film projesi teklifi aldım. Henüz netleşmedi ama sıcak bakıyorum, şimdi işe başlamadan bir şey söylemek olmaz” şeklinde konuştu.

ZENGİN VE FAKİR SORUSUNA VERDİĞİ CEVAP İLE ŞAŞIRTTI!

Ünlü şarkıcı genç kızların sevilen ismi Keremcem, Youtube'da yayınlanan Onedio programına katıldı. Bir hayranı Keremcem'e “Neden tüm rollerde zengin adamı oynuyor?” sorusunu sordu. İşte, Keremcem'in zengin ve fakir ayrımı sorusuna cevabı...

Keremcem

Keremcem, “Ben de bu soruyu kendime sorduktan sonra Kimse Bilmez’deki Ali karakterini kabul ettim zaten.Diziler aslında size gelen, yapım şirketlerinden ve kanallardan gelen teklifleri kabul etmeniz veya etmemeniz ile ilgili. Eğer yapımcısı değilseniz o dizinin. Bana bu zamana kadar hep zengin adamlar geldi. Çok muzdaribim bundan, çünkü Egeli bir adamım ve üşüyorum. Zengin adamlar ince giyiniyor.Bir gömlek,bir ceket ile çıkmanız gerekebiliyor sıfır dereceye. Halbuki fakir olanlar altlarına içlikler, kazaklar giyebiliyorlar. Ama o yüzden seçmedim Ali karakterini,sevdiğim için ve yeni bir açılım olduğunu düşündüm. Sizin tarafınızdan da güzel tepkiler alıyorum ama zengin adam oynamak benim tercihim değil” şeklinde açıklama yaptı.

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kerem Cem, yeni dizisi Kimse Bilmez için yeniden izleyicilerle olacak. Bol aksiyon sahneleriyle ekranlarda yayınlanacak dizi için haftanın beş günü boks, ateşli silah gibi birçok eğitime başlayan Keremcem, Hollywood yıldızlarını çalıştıran hocalardan ders almaya başladı.Keremcem haberleri

Keremcem

41 yaşındaki oyuncu Keremcem, dövüş sahnelerinde dublör kullanmayacağı açıklamasında bulundu.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar