Son dönemlerin en popüler renklerinden biri olan antrasiti, dekorasyonunuzda kullanmak ister misiniz? İşte dekorasyonda antrasit rengini kullanmanın yolları...

Antrasit, nötr bir renk olduğundan dekorasyonda enerjisiz olarak değerlendirilse de aslında ifadeyi ve tarzı yansıtma biçimidir. Grinin açık tonlarına oranla daha cesur ve siyaha oranla daha az dramatik olan bu renk, modern bir dekorasyon isteyenler tarafından tercih edilebilir. Sizler için antrasit rengini dekorasyonda nasıl kullanabileceğinizi araştırdık.

- Antrasit ile uyumlu renklerden ilki beyazdır. Antrasit biraz daha koyu bir renk olduğundan, iki farklı bakış açısının buluşması huzur verici bir dekorasyona imza atmanızı sağlayabilir. Bu kombini evinizde kullanmak için, duvarlarınızı beyaz renge boyayıp mobilyalarınızı antrasit renkte seçebilirsiniz.

- Minimal ve modern bir tarz elde etmek istiyorsanız soğuk ve nötr renkleri birlikte kullanmanız gerekiyor. Antrasit ve grinin diğer tonları bu noktada size yardımcı olabilir. Odanızın bir alanında antrasit rengini yoğun bir şekilde kullanıp, mobilya ya da küçük aksesuarlarınızda açık gri tonlarını tercih edebilirsiniz.

- Antrasit rengini ön plana çıkaran, daha canlı ve pozitif renkler dekorasyonda harika bir uyum yakalamanızı sağlayabilir. Örneğin petrol mavisi ya da sarı gibi antrasit rengini patlatacak tonlar, evinizde daha özgün ve şık bir tarz yakalamanıza yardımcı olabilir.

İLİŞKİLİ HABER

Sezonun en modern konsol modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Küçük evler için Amerikan mutfak modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Evde takı nasıl temizlenir?

İLİŞKİLİ HABER

The Balm Down Boy allık incelemesi

İLİŞKİLİ HABER

Dekorasyonda eski objeleri kullanmanın yolu

BİR YORUM YAPIN 0