Cildinizin daha sağlıklı ve kusursuz görünmesi için allık kullanmak şart oldu. Özellikle de yaz aylarında bronzlaşan teninizle buluşan doğal tonlardaki allıklar, muhteşem görünmenize sebep olabilir. İşte kusursuz makyajın sırrı The Balm Down Boy allık hakkında tüm merak edilenler...

Geçmişten günümüze makyaj trenlerini alt üst eden allık, makyajın vazgeçilmez parçası haline geldi. Kendi cilt alt tonunuza ve sık kullandığınız günlük makyajınıza uygun tonlarda allık bulmak konusunda sıkıntı yaşıyorsanız The Balm markasının harika allıklarından birine göz atabilirsiniz. "Yasemin.com" ekibi olarak sizler için son yıllarda çok sık tercih edilen The Balm Down Boy allığın ayrıntılı incelemesini yaptık.

İşte The Balm Down Boy allık incelemesi:

İçerisinde hiç ışıltı bulunmayan mat yapıdaki The Balm Down Boy allık, günlük kullanım için oldukça uygundur. Mavi alt tonda ve bebeksi bir pembeliğe sahip olan bu ürünün pigmentasyonu çok iyi. Gün boyu yüzünüzden uçmayacak kadar kalıcı olan bu allık, talk ve paraben içermiyor. Genellikle beyaz tenlilerin cilt tonuna uygun allık tonu bulamaması sorununu ortadana kaldıran The Balm Down Boy allık, yazın bronz tenlerde de muhteşem bir görünüm oluşturuyor.

Günlük makyajınızda nude bir ruj ve hafif bir maskara ile allığı uygulayarak cildinizi canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Sadece Grtais mağazalarında bulunan The Balm markasının bu allığının raf fiyatı indirimsiz 50 TL.

İLİŞKİLİ HABER

NIVEA MicellAIR Expert makyaj temizleme suyu incelemesi

İLİŞKİLİ HABER

Dekorasyonda antrasit rengi nasıl kullanılır?

İLİŞKİLİ HABER

2018 yeni saç trendi sombre ile ışıltılı saçlar

İLİŞKİLİ HABER

Blog topuklu ayakkabı modası

İLİŞKİLİ HABER

En iyi likit fondötenler

BİR YORUM YAPIN 0