2018-2019 evde bambu dekorasyonu

11 Ekim 2018, 08:14
2018-2019 evde bambu dekorasyonu

Bambu trendini artık çoğu evde görmek mümkün. Bambunun en önemli özelliği meşeden yapıldığı için sağlam ve dayanıklı olmasıdır. Uzun ömürlü olan bambu bitkilerinin bulunduğu ortama şans ve bereket getirdiğine inanılır. "Yasemin.com" ekibi olarak sizlere evde bambu dekorasyonlarını paylaşıyoruz.

Bambu, Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Afrika’da yetişen bitki çeşididir. Karbon salınımını ve küresel ısınmayı azaltan bu bitki çevreyi olumlu anlamda etkiliyor. "Yasemin.com" ekibi olarak son derece sağlıklı olan bu bambuları evinize taşıyoruz.

İşte, "Yasemin.com" ekibi olarak son derece sağlıklı olan bu bambular...

- Yatak odanızdaki dolaplarınızı ve yatağınızı meşe malzemesinden tercih edebilirsiniz. Bu sayede odanıza bambu havası yaşatabilirsiniz. Yatak odası için bambu bitkisi veya aksesuarlarından yararlanabilirsiniz.

- Mutfağınızda kullanacağınız bu meşe palamutu renginde mutfak dolaplarından tercih edebilirsiniz. Zemini açık kahve parke tercih ederseniz mutfak bambu takımı ile harika bir uyum oluşturabilirsiniz.

- Mutfak araç gereçlerinde bambu takımı tercih edebilirsiniz hem sağlıklı hem de uzun ömürlü mutfak malzemelerine sahip olabilirsiniz.

- Banyonuzda bambu tonlarını kullanarak Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Afrika’nın esintilerini banyonuza taşıyabilirsiniz. Hakiki meşe banyodaki nem oranını ayarlayacağından banyonuzda oldukça sağlıklı bir sirkülasyon sağlayabilirsiniz.

- Salonunuzda açık kahve L' koltuklarınızla meşe yapımı bir orta sehpa ve üzerine bambu aksesuarlarından koymayı tercih edebilirsiniz. Bambu bitkisi duvar kağıdı ile ortamı zenginleştirebilirsiniz.

- Oturma odanız için ikili kahve tonlarında koltuklar seçebilir aynı zamanda meşeden sehpalar, bambudan gece lambası, aksesuarlar, bambu bitkisi ve bambu tonlarında zebra perdeler tercih edebilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar