2018-19 çiçek dekorasyonları

08 Ekim 2018, 08:14
2018-19 çiçek dekorasyonları

Çiçeklerin olduğu ortamın güzel gözükmemesi neredeyse imkansızdır. Tüm çiçeklerin eve kattığı dekoratif duruşu "Yasemin.com" ekibi olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çiçeklerin eve ayrı bir görsellik kattığı doğrudur. İçinde bulunduğunuz mekana huzur ve sakinlik getirir. Son zamanların trend dekorasyonu olan çiçekleri "Yasemin.com" ekibi olarak sizler için araştırdık.

İşte, 2018-2019 trendi ev çiçek dekorasyonları...

- Papatyalar vazgeçilmez favori çiçekler arasındadır. Oturma odasına tablo, fiskos köşesine duvar kaplama veya kurutarak masanın üzerinde dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz.

- Zambaklar yapısı gereği narindir. Bu çiçekleri evinizde beyaz rengi simgelemesi ve huzuru evinize taşımak adına kullanabilirsiniz. Beyaz salon için plazma TV arka planına kabartmalı zambak duvar kağıdı kullanarak görselliği tamamlayabilirsiniz.

- Beyaz ve pembe renkleri olan orkideler bakımı oldukça zahmeti olsalar da görselliği ile mükemmel dekoratif bir sunuma yer açıyorlar. Banyonuzun bir köşesinde otantik bir hava vermek için kullanabilir, oturma odanızın renkleri ile odanıza ahenk katabilirsiniz.

- Güller, çoğu bayanın rengini ayırt etmeksizin sevdiği çiçek türlerinin en başında geliyor. Kırmızı gül genelde sevgiyi simgelediği için düğünlerde, özel günlerde, çoğu müessesenin seçimidir. Evinizde yemek masası süsü olarak, salonda duvar kağıdı dekoru olarak kullanabilirsiniz. Kuruyan gülleri ise atmak yerine yatak odanızda bir gül köşesi alanı oluşturabilirsiniz.

- Son zamanlarda kaktüs evlerde dekoratif görselliğini konuşturmaya devam ediyor. Odanızın bir bölümüne kaktüs duvar kağıdını tercih edebilirsiniz. Kaktüsler yapısı gereği çok dayanaklı çiçeklerdir. Rahatlıkla evin bir salon kösesinde hem dekor kullanabilirsiniz. Ancak dikenlerin merkezi alana çok yakın olmayacak bir yerde durmasına özen gösteriniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar