Evde son trend hasır modası

25 Kasım 2018, 07:54
Evde son trend hasır modası

Kış aylarında bir dekor örneği olarak kullanılan hasır, rafya gibi bir bitki maddesinden yapılmış kullanışı oldukça rahat ve sağlığı tehdit etmeyen son trend ev dekorasyon listesi içinde yer alıyor.

Osmanlı döneminden bu zamana kadar dayanan, yaprak, dal gibi çeşitli bitki lifleriyle  harmanlanmış hasırın ev dekorasyonda farklı alanlarda kullanıldığını "Yasemin.com" olarak sizler için tasarladık.

İlgi duyabileceğiniz Hasır modelleri:

- Hasır aynaları duvarınıza monte ederek kullanabilirsiniz. Hem zengin bir duruş sergileyecek hem de uzun ömürlü kullanabileceğiniz bir ayna dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

- Oturma odanızda dekor olarak hasır sepetleri kullanabilirsiniz. Üzerini çıkarttığınızda kıyafetlerinizi koyabileceğiniz bir sepet ya da gazetelik olarak kullanabilirsiniz. Kış aylarında şagi halı modelleri ile hasır sepetleri birlikte uyum içerisinde kullanarak değişik bir kombin oluşturabilirsiniz.

- Dinlenme odanız için hasırdan yapılmış koltuk kenarı sehpası kullanabilirsiniz. Üzerine çiçek koyarak dekoratif bir duruş sergileyebilirsiniz.

- Yatak odanızda veya banyoda kullanabileceğiniz hasırdan yapılmış kirli sepetleriniz hem dekoratif bir görüntü oluştururken hem de kötü kokunun içeride hapsolmasını da sağlayabilir. Sepetin içerisine hasırın renklerine uygun bir renkte işlemeli bir örtü yerleştirirseniz hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar