Çocuk odaları için 2019 yılına özel fikirler

19 Aralık 2018, 08:27
Çocuk odaları için 2019 yılına özel fikirler

Oda tasarımlarına yenilik getiren son trend tasarımlar günden günde kendini yeniliyor. 2019'a damga vuracak oda tasarım fikirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Kartela uzmanlarımız tarafından hazırlanan oda tasarımı içerikli haberimiz için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ev tasarımda temel alınması gereken özelliklerden biri malzemelerin boyutu rengi ve kalitesidir. Uzun ömürlü dayanan her malzeme kaliteli bir tasarım görselliğini oluşturur. 2019'a damga vuran renkler ve oda tasarımı ile ilgili bazı detayları ele alarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.  Oda tasarımında nelere dikkat edilir? Oda tasarımı hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Haberimizin tüm çarpıcı detayları...

Oda tasarımı için çarpıcı fikirler...

- Kar beyazı kombini bir oda ile kış aylarına sıcak bir giriş yapabilirsiniz. İsminizin baş harfi ile uyumlu aksesuarlar tasarlayarak odanızı kişiselleştirebilirsiniz. Yatak çarşafını desenli seçerek odada kullandığınız beyaz rengi daha fazla ön planda durmasına fayda sağlamış olabilirsiniz. Dar olan odalarınızı geniş göstermenizde beyaz tonları oldukça avantajlı olacaktır.

- Sevdiğiniz bir futbol takımının veya herhangi bir spor takımının renklerinden renkler kullanarak odanıza farklı bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Odanızda farklı dizayn oluşturmak için ilginç tasarımı olan duvar kağıtlarından tercih edebilirsiniz.

- Odanızın duvarını sevdiğiniz renge boyarsanız hem sakin bir ortam sağlamış olabilir hem de ona uygun renkte oda takımları kullanabilirsiniz. Çizgi desenli modayı da odanıza taşıyabilirsiniz. Kağıt çin feneri yani kağıt lamba kullanarak da oda tasarımını oluşturabilirsiniz.

- Odanızda değişik objeler kullanarak görünümü zenginleştirebilirsiniz. Duvara asılı aksesuarları seçerek hem odanıza bio enerji yayabilir hem de bir anti-stres akımı oluşturabilirsiniz. Yapısı hasır puf minderleri odanızda kullanarak etnik bir hava da katabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar