2018-2019 etnik dekorasyon modelleri

26 Ekim 2018, 07:57
2018-2019 etnik dekorasyon modelleri

Gücünü çarpıcı renklerden kullanan bu dekorasyon sayesinde evinize çarpıcı bir görünüm verebilirsiniz. "Yasemin.com" ekibi olarak etnik dekorasyon modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Canlı renkler, el işçiliği aksesuarları ve rustik ahşap ürünlerin bir araya gelmesi ile uyumsuz olan ama bir araya geldiğinde birbirini tamamlayan parçalar ile evinize etnik havası getirebilirsiniz. 

İşte, 2018-19 etnik dekorasyon modelleri...

- Renkli sedir kumaşı temin ediniz. Üzerine renkli yastık kılıfları geçireceğiniz farklı boyutlarda yastıklar koyunuz. Kullanmadığınız renkli tişörtlerden yararlanabilirsiniz.

- Eski model bir etajeri etnik taba renklerinden kırmızı renk ile dizayn edebilirsiniz. Üzerine ışıltılı altın rengi ile süslemeler yaparak görünümü daha da zengin hale getirebilirsiniz.

- Tahta bir koltuk temin edebilirsiniz. Üzerini rengarenk sedir kumaşından yapılan farklı boyutlardaki minderlerle dekor ediniz. Ortaya etnik desenli yuvarlak bir kilim tercih edebilirsiniz. Mekanda kullanacağınız yeşil bitkiler oldukça etnik yapıyı betimleyici birer aksesuar olacaktır.

- Mutfağınıza da etnik yapıyı taşıyabilirsiniz. Etnik desenli masa altı kilimi ve kullanmadığınız bakır veya eski model geniş tabakları duvarınıza asarak mutfağınızda etnik uyumu yakalayabilirsiniz.

- Evin bir köşesini etnik minder, perde, şamdan ve çeşitli aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Düş kapanı temin edebilir veya evde kendiniz yapabilirsiniz. Düş kapanının nasıl yapıldığı ile alakalı "Yasemin.com" ekibinden tavsiye alabilirsiniz.

ETNİK DEKORASYON MODELİNE ÖRNEKLER

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar