İçinizi ısıtacak dekorasyonlar

14 Aralık 2018, 08:18
İçinizi ısıtacak dekorasyonlar

Kış aylarında evlerde daha çok vakit geçirildiğinden, ev ortamlarını vakit geçirirken mutlu olup keyif alacağınız yer haline dönüştürmeniz hiç de zor değil. Kartela uzmanlarımız tarafından hazırladığımız birbirinden canlı içinizi ısıtacak dekorasyonları sizlere sergiliyoruz.

Dekorasyon denince akla evimizi nasıl dekore edeceğimiz ve evde kullanılan dekoratif aksesuarlar akla gelir. Kışın dekorasyonların beyaz ve kırmızı temalı olması ise tamamen kış renklerinin geleneklerine göre uyarlanan bir tercihtir. "Yasemin.com" olarak kış ayında sıkılmayacağınız oldukça şık görünümlü dekorasyonları sizler için derledik. Haberin detayları için içeriğimize göz atınız.

İçinizi ısıtacak dekorasyonlar:

- Açık renkli dokuma halı seçeneği ile bej oturma takımını birbirine kombin yapabilirsiniz. Eski ahşap yapılı bir çeyiz sandığını orta sehpa gibi kullanabilir,evinizde rustik dekorasyon oluşturabilirsiniz. Şöminenin görselliği ile içinizi ısıtan bu dekorasyon modeli kışın oldukça ideal bir tercih olacaktır.

- Açık renkli koltuk takımlarını tercih ederseniz hem kış görünümündeki sadeliği evinize yansıtmış olabilir hem de çok kalabalık eşya görünümünden kendinizi uzak tutmuş olursunuz. Açık yeşil tüylü bir halı kullanarak şık görünüm kazandırabilirsiniz.  Etnik duvar tablosu kullanmanız oturma takımınız için oldukça ideal tercih olabilir.

- Tam bir dağ evi havasında olan bir ortam oluşturabilirsiniz. Dağ evi görünümüne uygulayacağınız rustik dekorasyon küçük ve dar salonlar için ideal bir tercihtir. Eski tip koltuklar ile ahşap yuvarlak bir orta sehpa seçebilirsiniz. Ana rengi beyaz kırmızı çizgileri olan bir halı kullanırsanız ortamın renklerini ön planda tutmuş olabilirsiniz.

- Kış rengi ve içinizi ısıtan bir renk olan beyaz aslında çabuk kirlenmesinden dolayı fazla tercih edilmeyebilir ama koltuğunuza uygun kılıf diktirebilirsiniz.Ve beyaz çamaşırlarınızla rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Salon için parkeler oldukça ideal seçenektir hem beyazı gösterir hem de her çeşit aksesuar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar