Mistik ev dekorasyonu

21 Aralık 2018, 22:38
Mistik ev dekorasyonu

Yaşamınızın her anında gördüğünüz simgeler ve semboller bazı işaretleri barındırabilir. Bu işaretleri evinize resmettiğinizde harika dekoratif tasarımları kendinize ve sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Mistik dekorasyonun temelinde detay ve hayal gücü yatmaktadır. Bir ressamın neyi resmettiğini sadece resmi yapanın bildiği gibi aynı şekilde resme bakanın da o resmi nasıl yorumladığı kendine özgü bir çizgidir. Ev dekorasyonlarında mistik dekorasyonun en çok sevilen yanı kendine özgü seçilen objelerin spontane dekore edilmesidir. Aksesuarların, eşyaların birbirinden bağımsız olmaları detayı da bu dekorasyonu keyifli hale getiren temel nedenler arasındadır. Mistik dekorasyonuna uygun model örnekleri nasıl olmalıdır? 

Mistik ev dekorasyonu

- Mistik dekorun simgeleri olan sis ve çam ağacı evinizin duvarında tablolarda kullanacağınız ideal bir seçim olabilir. Ayrıca ilginç mum, koltuk minderleri, yer halısı da bunları tamamlayan etken objeler olabilir.

- Birbirinden farklı ve renkli objeler kullanabilir hem mistik bir hava katarken hem de gözüne canlılık katabilirsiniz. Yer için desenli bir kilim, hasır sepetler, şagi tüylü minder ve eski çağı andıran mistik bir abajur kullanabilirsiniz.

- Açık yeşil, fıstık yeşili mistik rengi iyi betimleyen renklerden biridir. Yeşil renkli koltuğunuzun üzerine çeşit çeşit desenli koltuk minderleri ile süsleyebilirsiniz.  Birbirinden ilginç tabloları tercih ederek duvarınızı bir ton koyu yeşile boyayabilirsiniz. Orta sehpayı eskitilmiş ahşap stilinde seçerseniz ortamın büyüsüne kendinizi kaptırabilirsiniz.

- Sedir görünümünde bir yer yatağı kurabilirsiniz. Koltuk takımı almanıza gerek duymanıza gerek kalmayacaktır. Küçük bir salonunuz varsa bu sayede genişlemesine de faydanız olacaktır. Bitkiler ile renklendirebilirsiniz. Bakır sehpa, etnik lamba, yer minderleri ile mükemmel bir kombin oluşturabilirsiniz. Hem etnik hem de mistik bir dekorasyon katabilirsiniz. Oldukça özgür ruhlu olan dekorlarınızın parlak durması içinse düzenli toz alma işlemini uygulamanız gerekmektedir.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar