Mobilya alırken tercih etmeniz gerekenler

29 Aralık 2018, 08:13
Mobilya alırken tercih etmeniz gerekenler

Mobilya alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı dekor tarzları vardır. Evinizi gösteren mobilyalar bazı renkler ve aksesuarlar ile istediğiniz bütünlüğü sağlamanız için yetecektir.

Mobilyanın uzun ömürlü olması ve kaliteli görünümü hem dekorasyon açısından hem de konfor açısından oldukça önemlidir. Kullanışlı olan mobilyaları uzun ömürlü kullanmanız için kalite seçim yapmanız gerekmektedir. Bu nedenle evinizi hangi mobilya ile dekore etmeniz gerektiğini sizler için hazırladık. En doğru mobilya seçimi nasıl olmalıdır? Sayfa haber içeriğimize göz atınız.

MOBİLYA ALIRKEN TERCİH ETMENİZ GEREKENLER:

- Beyaz parlak bir masa, çalışma odası için uygun bir tercih olurken mutfak için de aynı tercihi kullanabilirsiniz. Beyaz dikkati toplamanızı sağlayacaktır. Ve üzerine konulan her türlü aksesuar veya yeşil bitki gibi eşyaların şık bir görünüm almasında olumlu etki sergileyecektir.

- Pastel renklerini kullanırsanız hemen kir göstermeyecek bir mobilya seçimini yapmış olabilirsiniz. Hem sizin hem sevdiklerinizin rahat edeceği bir tercih olacaktır. Kir tutmayan mobilyalar ise uzun ömürlü yapısını koruyabilir.

- Düz renkli koltuk takımları ile desenli koltuk minderleri ve desenli halı modeli tercih edebilirsiniz. Perde seçiminizi açık pastel renklerinden seçebilirsiniz. Süet koltuk deri kenar yapılı koltuklar, mobilyalar içerisinde en kaliteli ve uzun ömürlü kullanılabilen modeller arasındadır.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar