Dekorasyonda yeşil beyaz ve kırmızı kullanımı

31 Aralık 2018, 07:36
Dekorasyonda yeşil beyaz ve kırmızı kullanımı

Yeşil, kırmızı ve beyazın birlikte kullanımı oldukça önemlidir. Dekorasyonda görkemli vuruşlara sahip olmak için bu üç rengin kullanımı oldukça gereklidir.

Yeşil, kırmızı ve beyaz rengi sıcaklığı samimiyeti simgeler evde bu renklerin bir arada kullanımı hem görselliği hem de huzuru doyuracaktır.Yeşil canlılığı, kırmızı samimiyeti, beyaz ise sadeliği simgelerken bu üç rengin bir arada kullanılması ile sürpriz bir görselliğe sahip olabilirsiniz. Yeşil, kırmızı ve beyaz rengin dekorasyonda kullanımı nasıl olmalıdır? Evde sıcak renk kullanımının püf noktaları nelerdir?

YEŞİL KIRMIZI BEYAZIN EV DEKORASYONUNDA KULLANIMI:

- Yatak odası için kırmızı çarşaf kullanabilir, beyaz havlu ile beyaz terlik gibi benzeri aksesuarları kombin yapabilir yeşil bir bitki koyarak bu üçlü tasarımı zenginleştirebilirsiniz.

- Mutfakta koyu yeşili tuğla duvarınız için kullanabilir, sandalye ve avizeyi kırmızı tonlarında seçebilirsiniz. Parlak beyaz bir mutfak tezgahı ile bu harika üçlüyü zenginleştirebilirsiniz.

- Salonda kullanacağınız en doğru seçim kırmızı bir dokuma halı olacaktır. (Kırmızı halıfleks de olabilir) Beyaz parlak bir daire masa seçebilir koltuk kenarlarına yeşil bitkilerle donatabilirsiniz.

- Banyo için dış yüzeyi kırmızı tonlarında kullanabilir, vazgeçilmez beyaz rengini banyo gereçleri için tercih edebilirsiniz. Yeşil bir bitki ile ortama hoş bir görünüm kazandırabilir aynı zamanda yeşil kırmızı ve beyaz üçlüsünü farklı bir tasarımla ön plana çıkarabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar