Kiralık evlere uygulanan dekorasyon fikirleri

04 Ocak 2019, 07:21
Kiralık evlere uygulanan dekorasyon fikirleri

Kirada kalınan evlerde bazen dekorasyon konusunda sıkıntı yaşanabilir. Kendi evinizi döşediğiniz gibi özgür olmayabilir ve istediğiniz dekorları yapmakta zorluk yaşayabilirsiniz.

Ev sahipleri ile sorun yaşamamak için bazen eve hasar verme düşüncesiyle evlere istenilen dekorlar yapılmamaktadır. Kiralık ev bile olsa evinizi istediğiniz gibi dekore etmek isteyebilirsiniz. Bunu göz önüne alarak sizlere eve hasar vermeden uygulayabileceğiniz dekorasyon fikirlerini sunuyoruz. Kiralık evlere uygun dekorasyon fikirleri nelerdir? Hangi yöntemler ile en ideal dekor gerçekleşebilir?

Kiralık evler

KİRALIK EV DEKORASYON FİKİRLERİ

duvar panoları

- Duvara zarar vermeyeceğiniz ve duvarın boyasını kaldırmayacak duvar panoları ve benzeri eşyaları kullanabilirsiniz. Zevkinize göre seçeceğiniz aksesuarlar ile salona ahenk katabilirsiniz.

Mor renk duvar kağıdı

- Zevkinize uygun bir duvar kağıdı seçebilirsiniz. Bu sayede orijinal duvar rengini korumuş olabilirsiniz. Ve duvara herhangi bir hasar vermeden salona farklı bir görünüm katmış olabilirsiniz. Rengarenk koltuk seçimi ile bohem dekorasyonu evinizde sağlamış olabilirsiniz.

Çok amaçlı pano

- Çalışma odası veya yatak odasın çok amaçlı taşınabilir pano kullanabilirsiniz. Ortama hem estetik bir görünüm sağlamış olabilir hem de  fayda sağlamak amaçlı hem de dekorasyon tercihi olarak kullanabilirsiniz.

bambu dekorasyon

- Salonunuzda yapay çiçekler kullanabilirsiniz. Bambu veya halat malzemelerinden çeşitli aksesuarlar veya koltuk modeli kullanımı tercih edebilirsiniz. Avize seçimi için takmalı japon feneri avize modellerinden kombin oluşturabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar