Sofralar için muhteşem sunum dekorları

03 Ocak 2019, 08:08
Sofralar için muhteşem sunum dekorları

Davet ve misafir sofralarını farklılaştırmak ve özelleştirmek için şık sunumlarla dünyadan da benzer örnekler alabilirsiniz. Bazı sunum dekorlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Dünya mutfağından ayarlayarak hazırladığınız yemekleri, misafirlerinize sunum yaparken, kendine has bir biçimde sunabilirsiniz. Bunun için bazı yararlı bilgilerden fikir edinmeniz açısından sizlere sofralar için muhteşem sunum dekorların kısa tanıtımını aktarıyoruz. Dünya mutfağındaki belli başlı yöntemler nelerdir? Hangi sunumlar muhteşem sofra dekorlarına davetiye çıkartıyor? Haberimizin içeriği için alt başlığımıza göz atınız.

SOFRA SUNUMLARI DEKORLARI:

madagaskar yemeği masası

- Madagaskar tarzı yemekler için yuvarlak masa modelini kullanabilirsiniz. Masanız zengin görünüme kavuşacaktır. Uyumlu renkler ile dekorunuzu harmanlayabilir ve sevdiklerinize unutulmaz bir akşam yemeği tattırabilirsiniz.

italyan masası

- İtalyan masasına parlak renkler hakim olmalı. Mümkün oldukça canlı aksesuarlar kullanmalısınız. Yemek masasında çiçek kullanımına özen gösterirler. Yapma bir sonbahar çiçeği tercih edebilirsiniz.

Klasik bir akşam yemeği masası

- Klasik tarzda dekor sevenler için aynı şekilde sofralarına yansıtacağı bu masa modeli hem klasik bir görünüm sağlarken hem de yemek masalarını modern çağa uygun olarak tasarlanmaktadır. Rengarenk peçeteleri koyarsanız masanızın daha ilgi çekici olmasını sağlayabilirsiniz.

mozambik masa

- Mozambik masa sunumunda dikkat edilmesi gerekenlerden bir tanesi masa örtüsü olabilir. Gümüş takımlarını sakladığınız yerden çıkartınız. Porselen takımlarınızda bu dikdörtgen masasında oldukça şık duracaktır.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar