Dekorasyonda kadife kullanımı

07 Ocak 2019, 08:16
Dekorasyonda kadife kullanımı

Kadife görünümü gereği sıcak ve zengin bir dokuya sahiptir. Evde kadife kullanımını evinizin çeşitli yerlerinde veya köşelerinde kullanabilir ve kendi trendinizi oluşturabilirsiniz. Sizlere kadife desenli ev dekorasyonlarıyla alakalı önerileri sunuyor olacağız.

Kadife kumaşı tekstilde inanılmaz derecede revaçta olan bir malzeme olduğu gibi dekorasyon, ev eşyalarında da popüler olmaya devam ediyor.Kadife, naylon, yün, pamuk, rayon ve ipekle dokunduğu için değişik karma bir dokuya sahiptir. Ev dekorasyonunda kadife trendini nasıl sağlayabiliriz? Kadife ev eşyalarını seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Haberimizin akışı için sayfamıza göz atınız.

kadife koltuk

EV DEKORASYONUNDA KADİFE KULLANIMI

kadife kumaş

- Salon takımında koltuk takımlarını kadife modelinden tercih edebilir ve mekana zengin bir hava katabilirsiniz. Açık pastel ve koyu pastel her zaman birbirini tamamladığından şık görünümlü bir orta sehpa ile dekoru kombinleyiniz.

mavi kadife koltuk

- Oturma odası için düz kadife bir koltuk takımı seçiniz. Parlak lacivert yarı açık yarı koyu bir renk olduğu için tüm seçtiğiniz aksesuar ve diğer eşyalara karşı evinizin sade ve hoş bir görünüm elde etmenizde fayda sağlayacaktır.

pastel kadife koltuk takımı

- Ahşap zemine özel ahşap renkli kadife koltuk takımı tercih edebilir, ortama nostaljik bir görünüm katabilirsiniz. Ortamı sıcak gösteren renkler ile süsleme yapabilirsiniz. Dokuma halı desenleri oldukça ideal bir seçim olabilir.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar