Konforlu ev dekorasyonu için öneriler

08 Ocak 2019, 08:16
Konforlu ev dekorasyonu için öneriler

Konforlu olan dekorasyon her zaman tercih edilen seçenekler arasındadır. Ev hali sırasında rahat olmak koşulu ile kullanılan eşyaların ve yapıların kullanışlı olmasına özen göstermeniz gerekir.

Her yaştan bireyin konfor anlayışı farklı olabilir. Uyum içerisinde göze hitap eden, az eşyalı, minimalizm dekorların tercih edilenler grubuyla kendi aralarında farklılaştığı görülebilir. Dekorları seçerken son trend modellere öncelik vermektense zevkinize uygun olanları tercih etmeniz konfor yaşamanıza önemli faktör olabilir. Ev dekorasyonunda konforun nasıl sağlanması gerektiğini sizlere öneriler getirerek sunuyor olacağız.

konforlu ev dekorasyonu

KONFORLU EV DEKORASYONU ÖNERİLERİ

sade ev dekorasyonu

- Minimalizm dekorların her zaman için evi kondorlu gösterdiği kanıtlanmıştır. Az mobilya ile ortamda sadeliği ve rahatlığı yakalayabilirsiniz. Karışık görüntüyü azaltır simetrik bir görüntü elde edebilirseniz aradığınız konforu evinize yansıtmış olacaksınız.

fonksiyonel dekorasyon

- Dekorasyonda fonksiyon sağlayan objeler çok önemlidir. Yatak odanızda çok amaçlı bulundurduğunuz objeler, aksesuarlar ve çeşitli eşyalar fonksiyonel dekorasyon konusunda size yardımcı olacaktır. Sandalye yerine puf minderler kullanmayı denerseniz daha rahat bir görünüm oluşturabilirsiniz.

deri koltuk takımı

- Deri koltuklar, görünümde rahat bir görünüş sergilediği kadar kullanımı açısından da oldukça yumuşak bir hissiyat verir. Deri koltuklar ile sade bir dekorasyonu yakalamanız çok kolay olacaktır. Deri, yapısı gereği zengin duran bir malzeme olduğundan gereksiz eşya kullanarak kalabalık bir görünüme engel olabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar