Dekorasyonda tabloların kullanımı

12 Ocak 2019, 08:18
Dekorasyonda tabloların kullanımı

Ev dekorasyonunda duvarların boş durması görünümü olumsuz etkilemesi nedeniyle oldukça sığ ve boş bir görselliğine bürünebilir. Duvar dekorasyonuna en çok yakışan farklı boyutlardaki ve zevkinizi yansıtan tablolardır.

Duvar dekorasyonu denince akla gelen ilk figür şüphesiz duvar tablolarıdır. Duvar kağıdının üzerine aksesuar olarak kullanılan duvar tabloları dekorasyonun vazgeçilmez bir parçasını haline gelmiştir. Geçmişten bu yana tablolar oldukça beğenilen ve genellikle her türlü evin iç dizaynında göze çarpan birer tercih olmuşlardır.

duvar dekorasyonu

DUVAR DEKORASYONU

Kar tablosu

- Kış ayına özel bir kar tablosu kullanarak hem mevsime uygun hem de mobilya takımlarınıza uygun renkler ile görsel  bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

duvar dekorasyonu modelleri

- Yeni trend olan irili ufaklı duvar tablolarını oturma odasında kullanabilirsiniz. Hem duvarınızı genişlemesine bir tasarım ile süslemiş hem de ortama iddialı bir görünüm kazandırmış olacaksınız.

tablo çeşitleri

- Salon takımlarında renkli bir seçimden yanaysanız kesinlikle rengarenk etnik tablo modelleri tercih edebilirsiniz. Dokuma halı gibi eşyalar ise bu tarz bir ev modeline daha uygun bir seçenek olacaktır. Çok fazla aksesuar kullanmamaya özen gösterirseniz göz zevkini boğmamış olabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar