Dekorasyonda sezon trendi: Vişne çürüğü

11 Ocak 2019, 11:09
Dekorasyonda sezon trendi: Vişne çürüğü

Vişne çürüğü ile uyumlu olan renklerin arasında sıcak ve soğuk renklerin karışımını görebiliriz. Vişne çürüğünün en önemli özelliği her rene olan uyumu olabilir. O nedenle her mevsimde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir seçenek olabilir.

Renklerin dünyasına kendini dahil ettiren ve bir çok insanın beğenisi kazanan Vişne Çürüğü rengi dekorasyona iddialı girişi ile konuşuluyor. Her türlü aksesuar ve mobilya çeşidi ile beraber kullanılabilen bu rengi evinizde dekore etmeniz oldukça kolay bir tercih olacaktır. Ev dekorasyonu için vişne çürüğünü nasıl dekore edebilirsiniz? Vişne çürüğü ile uyumlu olan renkler hangileridir?

vişne çürüğü dekorasyon

DEKORASYONDA VİŞNE ÇÜRÜĞÜ

Vişne çürüğü salon takımları

- Vişne çürüğü rengi ile salonunuzu dekore edebilirsiniz ona uyumlu olacak başka açık renkler ile kombin yapabilirsiniz. Vişne çürüğü ve bej krem rengi evinize oldukça hoş bir görünüm kazandıracaktır. Vişne çürüğü renkli çiçekleri de aksesuar olarak salonda tasarlayabilirsiniz.

yatak odası vişne çürüğü

- Yatak odasında vişne çürüğü rengini en doğru kullanacağını yer şüphesiz yatak renginiz olabilir. Yeni trend yere yakın olan minimalist yatak modeli ile vişne çürüğü rengini kombin yapabilirsiniz. Beyaz sandalye ve beyaz komidin tercih edebilirsiniz.

vişne çürüğü duvar boyası

- Yatak odasında vişne çürüğü rengini duvar boyası veya duvar kağıdı olarak da kullanabilirsiniz. Ortama ayrı bir ahenk, loş bir görünüm kazandıracaktır. Daha zengin bir görünüm için tuğla görünümlü bir duvar kağıdıyla beraber kullanabilirsiniz.

vişne çürüğü oturma odası

- Oturma odasında vişne çürüğü berjer oturma takımlarını kullanabilirsiniz. Bu takımlarla beraber rengarenk desenli dokuma halı tercih ederseniz koltuğun modelini ve rengini görsel sunum içerisinde betimleyebilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar