Kış bahçesinde kullanılacak aksesuarlar

18 Ocak 2019, 08:16
Kış bahçesinde kullanılacak aksesuarlar

Kış Bahçesinde yüzey katmanlar ince olması gerekmektedir. Işığın en yüksek seviyede iletilmesi için camekanların oldukça geniş bir yapıda olmasına ihtiyaç duyulur. Kış bahçesi dekorasyonunu niteleyen önemli objelerin arasında kış bahçesi aksesuarları yer almaktadır.

Kış bahçesinin üst tarafı tavan kısmında havalandırma sağlanması gerekmektedir. Kış bahçelerinin ısıtma sistemi ayarlarının, diğer odaların oda sıcaklık derecesine yakın olması beklenir. Kış bahçesi dekorasyonu nasıl yapılır? Bu haberin içeriği için sayfamıza göz atabilirsiniz. Kış aylarında bahçede yapılması gerekenleri öğrenmek için sayfamızın içeriğini inceleyebilirsiniz. Kış dekorasyonunda kullanılabilecek aksesuarlar neler olmalıdır?

kış bahçesi aksesuarları

KIŞ BAHÇESİNDE HANGİ AKSESUARLAR KULLANILMALI?

Kış bahçesi salıncak

- Kış bahçesinde ailenizle birlikte keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bir ortam oluşturmak isterseniz kış bahçesinde kullanılacak salıncak satın alabilirsiniz. Hem stres atabilir hem de kış bahçesinde salıncak dekorunu taş görünümlü kabartma duvar kağıdı ile kombin yapabilirsiniz.

kış bahçesi aksesuar örneği

- Kış bahçesinde canlı çiçek kullanımı ile ahşap orta sehpa ve eskitilmiş antik berjer koltuk modellerini kullanarak rustik aksesuarlar ile dolu bir görsellik elde edebilirsiniz. Kullanmadığınız bazı ev eşyalarıyla aksesuar olarak sergileyebileceğiniz bir bahçe dekoru oluşturabilirsiniz.

kış bahçesi puf sandalye

- Kış bahçesinde rengarenk minderleri kullanmanız ideal tercih seçeneklerinden biri olabilir. Tekli dekoratif koltuklar ile bahçenizin tarzını değiştirebilirsiniz. Materyal olarak ahşap tercih ettiğinizde gerçekleştireceğiniz doğal ortamı, metal kullanarak modernize edebilirsiniz.

Kış bahçesi berjer koltuk

- Kış bahçesinde antik abajur kullanabilir ve o modellere uygun pastel renkleri taşıyan 'Chester' koltuk seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Nostaljik bir görünümü yakalamak için çeşitli eskitilmiş aksesuarlar ile kombin edebilir, ahşap masanın üzerini samdan ve yapay kır çiçekleriyle süsleyebilirsiniz.

KIŞ BAHÇESİ AKSESUAR FİYATLARI:

kış bahçesi aksesuarları

Kule Hamak Krem / Trendyol 1.129,00TL     Moon Design Berjer Altıncı Cadde 790,00TL

kış bahçesi aksesuarları

Minderli Tekli Koltuk / IKEA 1.462TL               Loft Chester Koltuk / Vivense 1.790 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar