Koltukların rengine yapısını ve kalitesini betimleyen en güzel eşyalar kırlentler olmaktadır. 2019'un yeni trend dekoratif koltuk modellerini sizler için derledik.

Koltuk üzerine konmuş dekoratif battaniye ve kırlentler ayrıca kullanılan aksesuarla süslenmiş iç mekanlar tam anlamıyla zengin bir görünüm elde etmenize yardımcı olabilir. Ahşap sehpaların desteğini alarak pastel renkli kırlentlerin yeni trendlerin rengi olduğu ise 2019 yılında sergilenmektedir. 2019 dekoratif koltuk kırlent modelleri nasıl olmalıdır? Koltuk kırlentleri model örnekleri nasıl olmalıdır?

2019 DEKORATİF KOLTUK KIRLENTLERİ

- Ahşap orta sehpaları kullanarak üzerine kozalakları aksesuar olarak kullanarak süsleyebilir ve pastel renkli kırlentler kullanarak ortama uyum sağlayabilirsiniz. Kar beyazı koltuk takımınız ile görseli daha canlı kılabilirsiniz.

- Dekoratif kırlentlerle uyum içerisinde olabilecek bir başka önemli ev eşyası ise kırçıllı veya peluş halı olabilir. Renkli kullandığınız dekoratif kırlent modelleriyle beyaz renkli peluş halı kullanımı tercih edebilirsiniz. Ahşap sehpa ve ahşap kenarlıklı koltuk modeli ise ideal bir seçim olacaktır.

- Tuğla görünümlü bir duvar yapılı pastel kaplama yer zeminli bir mekan için L tipi koltuk kullanıyorsanız, L tipi koltukların rengini koyu gri tonlarında seçerseniz, sizin için buz mavisi ve lacivert koltuk kırlent modeli uygun olacaktır.

İLİŞKİLİ HABER

Salon nasıl dizayn edilir?

İLİŞKİLİ HABER

Pratik fırfır örgü nasıl yapılır?

BİR YORUM YAPIN 0