Komodinin farklı kullanım alanları nelerdir?

26 Şubat 2019, 08:07
Komodinin farklı kullanım alanları nelerdir?

Komodinler çok amaçlı kullanıma elverişli ev eşyalarıdır. Döneme bağlı modellerin gelişmiş olmasıyla beraber evin her türlü köşesinde komodinleri görmemiz mümkün olabilir. Peki yatak odası dışında komodinler nerelerde kullanılır? İşte detaylar haberimizde...

Komodinleri duruşa ve görselliğe göre evin herhangi bir köşesinde kullanabiliriz. Yer kaplamayan geçişe engel olmayan yerlerde değerlendirmeniz hem konforu hem de dekoru evinize taşımanızı sağlayacaktır. Komodinler nerelerde kullanılabilir? Yatak odası haricinde komodin kullanımı evin hangi alanlarında mümkündür? Merak edilen konunun içeriğine göz atmak için sayfamızı takipte kalınız.

Komodin kullanım alanları

YATAK ODASI DIŞINDA KULLANILAN KOMODİNLER

Mutfakta komodin kullanımı

- Mutfakta komodin kullanımı sizi inanılmaz rahatlatabilir. Birçok eşyanın olduğu mutfakta kullanmak için tezgahta biriktirdiğiniz eşyaların bazılarını komodinin üzerine koyabilirsiniz. Mutfağın renginde bir komodin modeli seçerseniz uyumlu bir parça kombini sağlamış olabilirsiniz.

Komodin banyo kullanımı

- Peluş halılarla komodinlerin uyumu banyonuzda kullanmanız ideal bir tercih olabilir. Çeşitli vazolara yer vermeniz hem görselliği hem de komodinin işlevselliğini ortaya çıkaracaktır. Dekoratif havlu, bornoz gibi banyo eşyalarınızı komodinin üzerine koymanız oldukça avantajlı bir seçenek olacaktır.

Komodin salonda kullanımı

- Salon mekanında kullanılan komodinler genelde sehpa görevi görmektedir. Taşınabilir sehpa sevmeyen biriyseniz mini komodin seçeneği tam size göre bir seçenek olabilir. Salonun temel renklerinden bir komodin seçmek görselliği bütünlemek yerine boğabilir. Eklektik dekorasyon uygularsanız renkleri bütünlemiş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar