Ev dekorasyonunda tekerlekli sehpa modası

25 Şubat 2019, 10:30
Ev dekorasyonunda tekerlekli sehpa modası

2019 yılı ev dekorasyonunda sehpaların üzerinde farklı bir estetik dokunuş kazandırıyor. Hareketli olan tekerlekli bu sehpaları çok amaçlı kullanarak farklı bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Son trend tekerlekli sehpa modelleri hangileridir? Fiyatlarıyla beraber haberimizde bulabilirsiniz.

Tekerlekli sehpalar gençlerin gözdesi ve tercihi olduğu gibi ileri yaştan insanların da ilgisini çekti. Yaşamı kolaylaştıran bu sehpaların her yerde dekore etmek mümkün olabiliyor. 2019'un tekerlekli sehpaların modelleri ve nasıl kombin edileceği ile alakalı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yeni trend tekerlekli sehpa modelleri nelerdir? Nasıl kombin edilir? Nerede kullanılır? Haberimizin ayrıntıları için sayfamızın içeriğimize göz atabilirsiniz.

2019 tekerlekli sehpa modelleri

2019 TEKERLEKLİ SEHPA DEKORASYONU

Tekerlekli sehpa

- Tekerlekli sehpa modelleri arasında ahşap yapılı tekerlekli sehpa modelleri kendini en çok gösteren modeller arasındadır. Tiftik halı modeli kullanarak görselliğe rustik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sehpayı yerinden çok fazla oynatma düşünceniz yoksa üzerini aksesuarla süsleyebilirsiniz.

Tekerlekli sehpa dekorasyonu

- Peluş bir halının üzerine yakışan pastel tekerlekli sehpa, ortama canlılık katabilir. Üzerinde canlı çiçek kullanımını tercih ederseniz, evinize köy arabası dekorunu taşımış olabilirsiniz. Peluş halının rengini koltuk takımınızın rengiyle aynı seçmeye özen gösteriniz. Üzerine zıt renkli koltuk minderleriyle kombin yapabilirsiniz.

Tekerlekli sehpa modeli

- Beyaz üzeri camlı tekerlekli sehpalar, L tipi koltuklar ile oldukça hoş bir görünüm sergileyebilir. Genellikle koltuk takımının koyu renkte olmasına özen gösterirseniz, beyaz ahşaplı tekerlekli sehpayı ön planda tutmuş olabilirsiniz. Koltuk kırlentlerini son trend desenlerden seçebilir ve sehpa üzerinde nostaljik aksesuarlara yer verebilirsiniz.

2019 son trend koltuk kırlent modelleri için TIKLAYIN...

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar