2019 Madame Coco halı modelleri

12 Mart 2019, 08:30
2019 Madame Coco halı modelleri

Madame Coco halı modelleri yenileniyor ve değişik tasarımlarla ev tasarımının görselliğine ahenk katmaya devam ediyor. Birbirinden çarpıcı ev dekoru halı modelleri için sizler için hazırladığımız 2019 Madame Coco halı modellerine göz atabilirsiniz. Birbirinden albenili halı modelleri sayfamızın içeriğinde...

Madame Coco halı modelleri el dokuması veya belli kalınlıktaki büyük halılar gibi olmamaktadır. Genellikle daha ince ve narin yapıdadır. Banyo ve tuvalet alanlarında kullanılabilen minyatür halı modelleri havlu stilindeki malzemelerden yapılmıştır. Yumuşak ve çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliğine sahiptir. Yıkanabilir olanlar diğerlerine göre daha kullanışlı olarak bilinir. 2019 Madame Coco halı modelleri hangileridir? Evin yapısına uygun Madame Coco halı modeli nasıl seçilir?

Madam Coco halı modelleri

2019 MADAM COCO HALI MODELLERİ

Salon-yatak-oturma odası halı modelleri

- Açık renkli halılar açık tonlardaki mekanlarda kullanılmalıdır. Görselliği ön planda tutmak için renk uyumunu sağlamak gerekir. Koltuk modelini son trendler arasından seçmeye özen gösteriniz. Koltuk ve halı birbirine yakın durdukları için doğru bir kombin edilmesi dekorasyonda önemli bir rol oynar.

Madam Coco banyo halısı modelleri

- Madam Coco'nun banyo halı konseptinde pamuksu yapılı halılara rastlanmaktadır. Pamuksu yapılı halılar suyu kolayca emer ve dışarıya suyun taşmasına engel olur. Hem ortama zengin bir duruş sağlar hem de sağlığınız ve konforunuz için ideal bir seçim olacaktır.

Madam Coco mutfak halısı modelleri

- Mutfak, banyodan sonra en çok sıvı temasının bulunduğu ev ortamlarından biridir. Bu nedenle mutfak seçiminde Madam Coco'nun kalın ve yumuşak türden dokuma halılarını tercih edebilirsiniz. Mutfak mobilya renginize uygun halı seçimine özen gösterebilir veya halı rengini mutfak mobilyalarına zıt renklerle de kombin edebilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar