Bir düğün çiçeği familyasından gelen Hezaren çiçeği, dekorasyonda oldukça sevilen bir renk halini aldı. Dekorasyon için tasarlanmış hezaren renginin farklı kullanımlarını sizler için sergiliyoruz.

Dekorasyon görselliğini her renk ve her tarz ile tamamlayıcı özelliğe sahip Hezaren yani diğer adıyla Delfinyum Çiçeği olarak bilinir. Saray çiçeği olarak tabir edilen Hezaren, Latince'de yunus demektir. Yapısı gereği hassas olması, görselliğine de farklı bir zariflik katmıştır. Dekorasyonda Hezaren rengi nasıl kullanılır? Nasıl dekore edilir? Haberimizin içeriği için sayfamıza göz atınız.

HEZAREN RENGİNİN DEKORASYONDA KULLANIMI

- Hezaren rengi dekorasyonda kullanımıyla büyüleyen bir tercih olabilir. Özellikle yatak takımları ve perde için bu rengi değerlendirilebilir, halı ve koltuk gibi eşyaları zıt renklerle kombin yapabilirsiniz.

- Salonu hezaren rengiyle kolaylıkla bohem tarzına uygun seçebilirsiniz. Evinize bahar esintisi katan bu renk ile nisan aylarında şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Koltuk rengini açık pastel tonlarda seçerken koltuk minderlerini hezaren rengi kullanarak renk uyumu yakalayabilirsiniz.

- Banyoda kullanımı yaygın olan hezaren rengini, banyo duvarı için değerlendireceğiniz renk seçiminden yana kullanabilirsiniz. Dikkat çekici olması ve bütünlüğün oluşması için duvara monteli etnik duvar panosuyla ortama etnik bir görsellik katabilirsiniz. Desenli dekoratif büyük vazo kullanımını tercih edebilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

2019 Madame Coco halı modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Kaliteli vernik seçimi nasıl yapılır?

İLİŞKİLİ HABER

Sezonun ikili takım modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Maliyeti düşük evlenme teklifi önerileri

BİR YORUM YAPIN 0