Maliyeti düşük evlenme teklifi önerileri

11 Mart 2019, 08:07
Maliyeti düşük evlenme teklifi önerileri

Evlenme teklif mutluluk verdiği kadar öncesinde ve sonrasında tatlı bir gerginlik de yaşatabiliyor. Maliyeti düşük ve düşük bütçeli evlenme teklifleri için sizlere birbirinden anlamlı öneriler sunuyoruz. Haberin devamı için sayfamızın içeriğine bakınız...

Yegane unutulmaz anlardan biri olan evlilik teklifi, bir çok çiftin hayatında ortak paylaştığı ilklerin arasında yer alıyor. Bu anı kolaylaştırmak ve bir o kadar da kaliteli olmasını sağlamak için çeşitli önerilere göz atmak istemez misiniz? Düşük bütçeli ve ekonomik bir evlenme teklifi için sizlere belli başlı teklif önerileri tasarladık. Merak ettiğiniz haber içeriği için sayfamızı takipte kalınız.

Evlenme teklifi

DÜŞÜK BÜTÇELİ EVLENME TEKLİFLERİ

- Mum ışığı dolu uygun bir ortamı ayarlayabilirsiniz. En sevdiği şarkıyı ve ortak şarkınız varsa onu arka plan müziği olarak seçebilirsiniz. Sevdiği renklerle süslenmiş bir masa organize ettirebilirsiniz.

Mum ışında evlenme teklifi

- İlk buluştuğunuz hatta sizin için ilk dediğiniz anlamı olan bir mekana gidebilirsiniz. Bu mekanı ise kendi zevkinize göre süsleyebilir veya ilk zamandan o zamana kadar çektiğiniz fotoğraflarla kombin edebilirsiniz.

Evlenme teklifi önerileri

- Çin lokantasına götürebilirsiniz. Sevmiyor olsa bile buna değecek bir konsept ayarlayabilirsiniz. İçerisine "Benimle Evlenir misin?" yazılmış not içeren bir şans kurabiyesi yaptırabilirsiniz.

Şans kurabiyesi

- Evde hazırladığınız bir akşam yemeğinin içerisine yüzük kutusu bırakabilirsiniz. Ortamı sevdiği renklerle süsleyerek ortama canlılık katabilirsiniz.

Evlenme teklifi önerileri

- Anılarınızdan oluşan bir kitap dizayn edebilirsiniz. Fotoğraf albümü slayt şeklinde kaydıkça sayfanın sonunda "Hikayenin sonu: Benimle Hayatını Birleştirir misin?" yazılı bir not düşebilirsiniz. 

Evlenme teklifi önerileri

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar