Yapısı gereği uygulandığı zeminlere canlılık getirmek için bazı dekor numaraları yapıldığı gibi artık boyutlandırma özelliğine daha fazla önem verilmektedir. 2019'un kabartma tavan modelleri nelerdir? İşte, birbirinden çarpıcı kabartma tavan modelleri...

Normal boyutsuz ve şekilsiz bir tavan evin yapısını bütünlemeye yetmeyebilir. Görsellik açısından da oldukça önemli olanlar tavanların tasarımı genellikle göz ardı edilebilir. Ancak tavan da ancak zemin kadar dekorasyonda önemli bir ayrıntıdır.Kabartma tavanların, özel yapısı, dokusu, kabartması ile farklı görünüm ve hareket katmaktadır. 2019'un kabartma tavan modelleri nelerdir? Haberimizin içeriği için sayfamıza göz atınız.

KABARTMA TAVAN MODELLERİ

- Açık kahve pastel tonlarının siyah ahşaplı mobilya ile uyumu görselliğe doğal bir hal sağlarken tavanı motifli kabartma tavan modellerinden seçmeniz ise size klasik bir görünüm kazandıracaktır. Canlı çiçek kullanımına özen gösteriniz. Bu renkler yeşil bitkilerle harman olacaktır.

- Salon dizaynında yoğun ahşap kullanımına sahipseniz, sizin için sade kabartma tavan modelleri oldukça ideal olabilir. Aynı veya koyu renklerde seçilen tavan modelleri görselliği boğabilir. Kar beyazı desenli bir tavan modeli hem ortama görsellik hem de aydınlık kazandırabilir.

- Kabartma tavan bir başka özel seçim mutfak mekanında olmalıdır. Mutfak görselliği ve dizaynı üzerinde en iyi taşıyan ev alanıdır. Çoğu zamanın mutfakta geçmesi nedeniyle kabartma fikri iyi düşünülmelidir. İlginç motifli seçimlere yer verilebilir ancak mutfağın her daim aydınlık olması nedeniyle kesinlikle açık tonlarda bir kabartma rengi seçilmelidir. 

- Yatak odası dekorasyonlarında kabartma tavanı yanı sıra LED ışık da tercih ediliyor. Yatak odasında oldukça şık duran bu retro ışık hem görselliği hem de bütünlüğü sağlıyor. Odanın renk uyumuna göre bir şagi halı tercih edebilirsiniz. Şagi halı, kabartma tavan ve LED ışık odanıza ahenk katan unsurlar olacaktır.

İLİŞKİLİ HABER

2019 masa Örtüsü modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Kibbe Lebeniye nasıl yapılır?

İLİŞKİLİ HABER

2019'un İlkbaharında trend olacak parçalar

İLİŞKİLİ HABER

2019 sofra takımları

BİR YORUM YAPIN 0