Karakterinize uygun dekorasyonda renk önerileri

31 Mart 2019, 08:31
Karakterinize uygun dekorasyonda renk önerileri

Renkler, karakterlerimizi ve kişiliğimizi yansıtan bir karteladır. Birçok insan, sevdikleri renklerin, karakterlerine uyumlu olduğunu düşünürler. Sizler için karakterlerinize uygun renkleri derledik. Eminiz bu içerik içerisinde kendi karakter ve kişiliğinize uygun olan rengi bulacak ve dekorasyonlarınızda uygulayacaksınız. İşte karakterinize özel dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz renkler.

Birçok kişi renklere karşı aşırı ilgilidir. Öyle ki sevdikleri renklerin, karakterlerine etkisi olduğuna inanırlar. Aslında bir noktada bunu uygulamaya da dökerler. Örneğin sevdikleri renklerin kendi karakterlerine uyumlu olduklarını bile düşünürler. Evet bu vb. durumlar daha çok açılabilir. Fakat biz sizlere başka bir noktadan değineceğiz.

Dekorasyonlarınızda değerlendirebileceğiniz renk uyumları. Yani kişiliğinizin rengine göre dekorasyon yapmanızı sağlayacak öneriler. Biz sizlere kişiliğinizin rengini vereceğiz onlarla dekorasyon oluşturmak da size kalacak. İşte kişiliğinizin renkleri.

HIRSLI KİŞİLİKLER

Açık tonlar

Savaşçı ve hırslı kişiliğe sahip olan kişilerin renkleri açık tonlardır.Onların çoğunlukla açık tonları tercih etmeleri önerilir.

ÖZGÜVENLİ VE LÜKSÜ SEVEN KİŞİLER 

Yeşil renk

Lüksü seven ve gösteriş meraklısı olan kişilerle özgüvenli kişiliklerin rengi yeşildir. Yeşil, özgüveni temsil eden bir renktir.

ZEKİ VE HAREKETLİ KİŞİLER

Mavi renk

Zeki ve hareketli kişilerin tercih edecekleri renkler gri, sarı ve mavi tonlarıdır. Bu renklerin kişileri aynı zamanda oldukça hızlıdırlar.

İYİMSER KİŞİLİKLER

Mor renk

Mor her ne kadar koyu bir ton olsa da iyimser kişiliklerin rengidir. Tabi bu tonlara mora yakın olan eflatun da eklenebilir.

CİDDİ KİŞİLER 

Siyah renk

Ciddi ve kararlı tavra sahip kişiliklerin rengidir. Asil ve keskin bir hava katar.

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar