Yaz aylarında evinizi ferah ve aydınlık göstermek için dekorasyonunuzda bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. 2019 trend ev dekoasyonlarında yer alan rengarenk çiçekler evlere adeta yazı temsil ediyor. Peki ev dekorasyonunda çiçekler nasıl kullanır? Detaylar haberimizin detaylarında.

Yaz aylarında evinizi ferah ve aydınlık göstermek için dekorasyonunuzda bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. 2019 trend ev derkorasyonlarında yer alan rengarenk çiçekler evlere adeta yazı getiriyor. Salon, yatak odası,mutfak gibi alanlarda kullanabileceğiniz çiçekler, sezonun trendini yakalamanızı sağlayacak. Yazın gelişi içimizi ısıtırken aynı pozitif enerji ev dekorasyonlarına da yansıyacak. Güzel bir bahar temizliği sonrasında uygulanan yepyeni ve eğlenceli dekoratif fikirler ise evde geçirilen vakti çok daha keyifli hale getirecek. Peki ev dekorasyonunda çiçekler nasıl kullanılır? 2019'un dekorasyon modasında yer alan canlı çiçekler hangi alanlara yerleştirilmeli?

EVDE ÇİÇEK MODASI

Ev dekorasyonunda çiçek modasının elbetteki en yakıştığı yer orta sehpa ve cam kenarında duran masalardır. Birbirinden rengarenk çiçeklerle evinize baharı getirmek çok kolay olacak. Özelikle canlı ve suyun içerisinde büyüyen çiçeklerden olan laleler, menekşeler evinizin salon kısmına çok yakışacak. İsterseniz mutfakta da kullanabileceğiniz bu çiçekler, yere uzun bir vazo eşliğinde dekoratif bir alan oluşturabilirsiniz.

sebze çiçek

Mutfağınıza baharı getirmek ve ufak tefek değişiklerle tarzını yenilemek için sebze çiçeklerine mutlaka göz atmalısınız. 2019'un mutfak dekorasyonun bir parçası olan sebze çiçekler mutfağınızı klasiklerden uzaklaştıracak. Evde kendi ellerinizle yapabileceğiniz sebze çiçekler uygun maliyetli olmasıyla da herkesin kolayca yapılabileceği türden.

yapay çiçekler

Yapay çiçekler, canlı olanlarına göre hem uzun ömürlü hem de görünümü amacıyla daha avantajlıdır. Evinizin tüm odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz yapay çiçekler, rengarenk olmasıyla odaların canlı ve enerjik olmasını sağlayacak. Çiçeklerle dekoratif bir alan oluşturmak istiyorsanız, tablolardan, mumluklardan, renkli kilimlerden, saksılardan ve çiçeklerden yardım alabilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Edge dekorasyon trendi nedir ve nasıl uygulanır?

BİR YORUM YAPIN 0