Eve yeni bir kimlik kazandırıp yazın doğasına uygun bir dekorasyon stili, 2020 ev dekorasyon trendleri arasında da yer alan edge dekorasyon ile mümkündür. Peki 2020 yaz sezonu dekorasyon trendleri arasında yer alan edge dekorasyon nedir? Edge dekorasyon nasıl uygulanır? İşte edge dekorasyon hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Haziran ayından itibaren 2020 yaz dekorasyonu trendleri evlerde uygulanmaya başlayacak. Edge dekorasyon trendi; yalnızca oturma alanlarında değil yatak odası ve yazlıklar bahçelerde de uygulanabilen ve farkını hissettirebilen bir dekorasyon stilidir. Peki edge trendi tam olarak nedir ve evlerimizi nasıl bir etki sağlar? Kenar anlamını taşıyan edge, bir trend olarak ev içerisinde hiç de kenarda kalmayacak bir dekorasyon stili sunuyor. Sizler için edge dekorasyonu hakkında tüm merak edilenleri haberimiz içerisinde derledik:

EDGE DEKORASYON NEDİR?

Mücevher vb. tonları anımsatan koyu çivit mavisi, zümrüt yeşili gibi renkleri ön plana çıkaran bu trend; aksesuar ve kilim bulunan oturma odalarına, bununla birlikte yemek ve yatak odalarına hitap ediyor.

Yatak odası dekorasyonunda ise salon ve oturma odalarından ziyade, doğallık ön planda duruyor. Organik akrilik mobilyalar, kilimler ve hasırlar, yatak odaları için bu dekorasyon trendinde en ideal parçalardır.

Bu yaz sezonu için varaklı mobilyalar, ilk tercihler arasında yer almıyor. Onun yerine gözü yormayan, açık tonlar kendisine yer buluyor. Edge dekorasyonunda da açık ve doğal tonlar hakim oluyor.

Edge dekorasyonda açık renkler dışında, koyu ton olarak kahve ve siyah renkler tercih edilir.  

İLİŞKİLİ HABER

Ev dekorasyonunda yaz çiçekleri modası

İLİŞKİLİ HABER

Evi uzun süre temiz tutmanın yolları

İLİŞKİLİ HABER

Siyah t-shirtler için kombin önerileri

BİR YORUM YAPIN 0