Sonbahara özel 2019'un en trend mutfak ürünleri

07 Eylül 2019, 08:22
Sonbahara özel 2019'un en trend mutfak ürünleri

Yemek takımları, saklama kapları, çaydanlıklar... Mutfağa dair tüm trend parçalar, çeyizlerimizin baş köşesinde yer alıyor. Peki 2019'un en trend mutfak ürünleri hangileri? Sonbahar sezonunun mutfak trend ürünleri neler? Bu ürünler hangi renkleri taşıyor? Sizler için bu soruların yanıtlarını bir araya getirdik. İşte sonbahara özel tasarımlarıyla 2019'un en trend mutfak ürünleri!

Eylül ayıyla birlikte adım attığımız sonbahar sezonunun, modaya ve dekorasyona etkisi oldukça büyük. Ev ve mutfak ürünlerinde, sonbahar etkisi olabildiğince etkin olmaya başladı. Nitekim bunu en çok, sezonun yeni trendleri arasına giren mutfak ürünlerinde dekorasyonlarında oldukça görüyoruz. Tencere setleri, yemek takımları, tabaklar, çaydanlıklar, saklama kapları... Hem misafirleriniz hem de ailevi buluşmalarınız için sunacağınız sofra sunumlarınıza ayrı bir renk katan bu mutfak ürünlerine / parçalarına gelin daha yakından bakalım:

2019'UN EN TREND MUTFAK ÜRÜNLERİ

Tabaklar, çay takımları, çaydanlıklar ve fincan tabakları... Hepsinde bu sezonun hakimiyeti pembe ve kırmızı gibi renk tonlarında bulunuyor.

2019 çaydanlık modelleri

KARACA: 100 TL / 200 TL

Nitekim aynı durum kavanoz, saklama kapları ve sahanlık kapaklarında da geçerli.

karaca saklama kapları

EMSAN: 70 TL / 100 TL

tencere seti karaca

KARACA - EMSAN: 60 TL / 120 TL

Misafirlerinize ikram ettiğiniz kek ve börekleri koyduğunuz kalıplar, mutfaklarınızın olmazsa olmaz parçasıdır... Kırmızı, kahverengi ve mavi gibi düz renkler, sonbaharı yansıtmak adına olabildiğince canlı bir görünüm sunuyor.

çeyiz seti kampanyaları

KARACA - EMSAN: 50 TL / 110 TL

Sonbahar sezonunda seçeceğiniz tabaklarınızda da sonbaharın simgesi olan kahverengi renk, tabakların üzerinde kendisine hayat buluyor.

Canlı ve soft renkler, yemeklerinizin sunumunda sofralarınıza ayrı bir enerji katacaktır eminiz.

2019 yemek takımı modelleri

PORLAND: 3.105 TL / 390 TL

porland yemek takımı

PORLAND: 2.747 TL / 2.859 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar